Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a 25-30-35 éves szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a 25-30-35 éves szűz férfiak NŐI megfelelője?

Figyelt kérdés

A külsőt teljesen felesleges elemezni, mert már ezerszer ki lett tárgyalva itt a gyakorin, hogy annyira csúnya nő nincs, akinek ne vennék el bármikor a szüzességét, tehát a hasonló korú szűz nőknél extra igények vannak.


Továbbá egy nőnél nem ciki a szüzesség, maximum 30 fölött már annyit mondanak rá, hogy "fura".


Az érdekelne inkább, hogy a női nemnél mi a megfelelője annak a társadalmilag megvetett, saját nemének kortársai közül is kitaszított lúzernek, aki felér egy 30 fölötti szűz férfival (aki feltételezzük, hogy nem valami gazdag programozó aki saját választásából szűz, hanem aki tényleg semmilyen nőnek nem kell, maximum ha fizet érte, de az is csak egy egyhangú menet lenne, mert még egy hivatásos sem érezne testi vonzalmat sem iránta).



2016. dec. 28. 03:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanaz. A gondolkodásod meg felszínes, klisékre épül. Ha akarod szívesen összeveszek veled itt, vagy privátban :)
2016. dec. 28. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Mitől lenne felszínes a gondolkodásom? Evolúcióbiológiában profi vagyok.


Pontosítsd kérlek, hogy a kérdésem melyik részével van bajod.

2016. dec. 28. 03:45
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Az "emberi érzések" című rész hiányával, azt sehol sem tanítják. Amúgy pont lexarom, hogy hajdeokos egyetemista vagy. Ha referencia kell, 2 diplomám van, meg családom, munkahelyem, ahol mindenki szeret. :)

Segítettem volna, letámadtál.

2016. dec. 28. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Milyen emberi érzésekről beszélsz? Az emberek maximum szánalmat és megvetést éreznek az ilyen korú szűz férfiak iránt, akik nem kellenek senkinek.


Nőknél ez a dolog nem létezik.

2016. dec. 28. 04:45
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen szűz vagyok és nem egyszer néztek rám furán, hogy az mégis hogy lehet. Nekem eléggé az jött le hogy cikinek tartják 30 alatt is a nőknél, meg akkor biztos defektes az illető.


A 25-35-as szűz pasi női megfelelője a 25-35as lúzer szűz nő. A tipikus könyvmoly, magábaforduló csaj aki társaságban nem bír kinyögni pár szót se. Külsőre valószínűleg kövér, ami miatt rohadtul önbizalomhiányos és retteg a pasiktól. Vannak ilyenek, akiket ugyanúgy nem akar megfektetni senki, max a hasonló típusú fiúk. Extra igény talán hogy vonzódjon is ahhoz a kedves pasihoz aki nagylelkűen elvenné a szüzességét.


"annyira csúnya nő nincs, akinek ne vennék el bármikor a szüzességét, tehát a hasonló korú szűz nőknél extra igények vannak. " Nekem például igény hogy vonzódjak a pasihoz és ő is hozzám és ne csak segíteni akarjon megszabadulni a szüzességemtől. Azért ez nem akkora nagy igény talán :) Habár hogy nincs olyan ronda nő, azért érdekelne őt hányan fektetnék meg ( [link]

2016. dec. 28. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
"Nőknél ez a dolog nem létezik." Mi, emberi érzések egy szűz pasi felé?
2016. dec. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, egyetemista lehetsz, de tuti, nem vagy realista.
2016. dec. 28. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Phej, nő vagyok. Phej ,phej: 39 éves. Phejohejphej: a férjem phej17 éve szeret(olyan nincs) Van egy 9 éves fiunk is(undorító). Sok gondunk van( de negmondtad), megoldjuk, és boldogok vagyunk.
2016. dec. 28. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Vénkisasszonyoknak hívják őket. Csak hogy kapj egy normális választ is
2016. dec. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Asszem boszorkányoknak hívják őket, bár a megnevezés helyessége nagyban függ attól, hogy ők is kapnak-e varázserőt. Erről azonban nincs információm
2016. dec. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!