Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy éve megismertem egy lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve megismertem egy lányt barátok voltunk bár párszor öszevesztünk, mot szeretnék tőle többet mint barátságot? Ötletek?

Figyelt kérdés
Holnap megyek ki vele másodszor így kettesben. Jó ötlet szerintetek hogy közlöm vele hogy beszéljük meg a dolgokat, ő mit szeretne és én? Vagy még menjek vele ki párszor és aztán térjek rá ilyen komolyabb dolgokra?Azt tudom hogy mikor megismertem nagyon tetszettem neki,nemtudom ez azóta váltzott e :D

2017. jan. 15. 10:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nekem tetszene valaki, akire régóta vágyok, akkor jobban szeretném, legalábbis romantikusabb lenne, ha egy alkalmas pillanatban megcsókolna. Utána meg lehet beszélni. De ez én vagyok, ismerni kell a közönséget :)
2017. jan. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!