Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megkérdezzem a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem a barátnőmet hogy felvenne egy tornadresszt szeretkezés előtt?

Figyelt kérdés
Az előző barátnőm itt hagyott egy dresszét és imádtam mikor abban volt jól mutatott benne és nem tudom hogy az új barátnőmet rá tudnám-e venni erre hogy felvegye. Persze nem mondanám el neki hogy ez az elődjéé volt.

2017. jan. 15. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,engedélyt adok rá,hogy megkérdezd tőle.
2017. jan. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem ez lesz az első kérdése, hogy kié volt.

Téged sem az eszedért szeret...

2017. jan. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha megkérdezi kié volt azt mondom turkálóba vettem.
2017. jan. 15. 19:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem venném föl mások után. Amúgy légy vele őszinte. És vegyél neki amúgy egy másik tornadresszt, de inkább előtte azért kérdezd meg. Hogy szívesen megnéznéd őt tornadresszben, és mit szólna hozzá, hogyha szereznétek neki egyet.
2017. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*meg ha szeretnéd , akkor ne fojtsd el magadban a kérdést. Amúgy is, hát csak nem szakít veled emiatt, hogy dresszben akarod látni. Ha ennél érettebbek vagytok.
2017. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Samantha Fox fétis, jó... :)
2017. jan. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha alkalmi kapcsolatról lenne szó, megkérném, hogy vegye fel. Ha a barátnődön tetszene, akkor mutass neki ilyen képeket egy sportruha-katalógusban, és vegyél neki egyet. Ne már az előző barátnőd ottfelejtett dresszét add rá.

Nekem bejön, ha egy lány tornadresszben van, én vennék neki.

2017. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele hogy téged ennyire izgat a dolog, és örülnél ha viselne.


Én barátom is nagy tornadressz mániás, nem is értem miért jön be neki ennyire. Igazából ő neki csak úgy tetszik ha lányok viselik (még jó) és elsősorban a hosszú ujjú bugyis fazon jön be neki. Nekem sok féle dresszem van, régen szertornáztam 20 éves koromig ameddig nem sérült meg totál a jobb bokám olyan szinten hogy műteni kellett, és mondták hogy már soha sem lesz az igazi főleg ha sportolni akarok. A mindennapi életben nem jelent hátrányt, és sajnos nem sportsérülés miatt ment tönkre, hanem egy nagyon szerencsétlen esésem volt egy olajfolton.


Én szerettem dresszeket hordani, meg néhány bodym is van ami első ránézésre ugyan az mint egy tornadressz. A barátomról már a kezdetektől tudom hogy ilyen fétise van, persze még soha sem viselt, de egyszer szereztem neki egy nagyobb méretben és megkértem hogy vegye fel, próbálja ki milyen, mert nem tudja hogy valójában kényelmes, de hihetetlenül bezárja az embert, és főleg wc-zésnél teljesen le kell venni ami szintén elég macerás, főleg ha olyan fajtát viselek amit hátul össze kell kapcsolni.

2017. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel egy újat, azt meg dobod ki???
2017. ápr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!