Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak szeretkezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szeretkezés közben, hogy a barátomnak még jobb, intenzívebb legyen az orgazmusa?

Figyelt kérdés
Még eléggé tapasztalatlan vagyok e téren, de imádom amikor felér a csúcsra. Legutóbb lovagló pózba szorítottam a huvelyem a vege fele es azt mondta, hogy nem tudja, mit csinaltam pontosan de vmit nagyon jol mert nem birta olyan sokaig, mint szokta. Most nem az a celom, hogy gyorsan elmenjen, hanem, hogy még intenzivebb legyen neki. 😄 varom a tanacsokat.
2017. jan. 6. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Annál intenzívebb minél tovább tart. (nekem)

Nekem akkor a legintenzívebb, amikor kb. másfél-2 óráig tart.


Az első fél órában szinte csak orális és kézzel való kényeztetés. Aztán behatolás, több pózban. Aztán a végén kérdés, hogy neki mi esik a legjobban. Hogy benned élvez el vagy a szádban, kezedben, ez egyénfüggő. Nekem pl. a kedvencem, ha a kezébe élvezhetek. Számomra az a legintenzívebb.

2017. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

De kis lelkes lányka vagy helyes helyes!

Én csak azt mondom amitől én kikészülök, aztán lehet másnál nem jön be: Én azt szeretem nagyon amikor a barátnőm néha kicsit átveszi az irányítást olyan szempontból, hogy kiköti hogy például nem érinthetem meg, nem mozdulhatok majd ő csinálja. És olyankor húzza az agyam, ha majdnem elmennék már akkor abbahagyja de nem követelőzhetek, nem érhetek hozzá. Ezt jól kell tudni csinálni de ha eljátssza párszor nekem utána végem van.

2017. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz!

Szerintem is nagyon nagyon fantasztikus érzés, ha nem csak fekszik, mint egy darab fa.

2017. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!