Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mi volt a leghosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt a leghosszabb menstruációs időszak, amit szex nélkül kellett elviselnetek?

Figyelt kérdés
Én most 37 (!) napnál tartok, és a párom kezd ideges lenni... Főleg, hogy most két hónapra elutazik. (Volt már hasonló korábban is.)
2017. jan. 16. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem, 37 napja menstruálsz???? Mert ha igen akkor már holnap keress egy orvost, mert ez nagyon nem normális...

Vagy csak pont így van otthon a párod, amikor megvan?


Kérdésre válaszolva; nekem 6-7 nap a menszesz, ebből legkorábban az 5.en engedem. De akkor még nem túl jó...

2017. jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha 37 napja menstruálsz az nem normális. Menj el nőgyógyászhoz. Egy átlagos menstruációs vérzés 6-7 napig tart és nem 37 napig. Hormon problémára utal. Mindenféleképpen menj nőgyógyászhoz és Endroklinologushoz is. 23/ L
2017. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz.

Amúgy miért kéne elviselni? Dobtok magatok alá egy törölközőt, aztán kész, semmin nem változtat.

2017. jan. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy ismételd meg a kérdést, átfogalmazva, vagy fordulj nőgyógyászhoz!
2017. jan. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hét volt. Szülés után eddig véreztem.
2017. jan. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!