Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Görög lányok/nők milyenek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Görög lányok/nők milyenek?

Figyelt kérdés
Szépek? Hogyan néznek ki?

#görög #görög lányok
2017. jan. 16. 21:49
 1/5 RRR ***** válasza:
net?
2017. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szőrösek nagyon, vicc nélkül. A lábukat láthatóan pl kevesebben és kevésbé borotválják.

Amúgy átlagoskák arcra is és testalkatra is.


(A sok idióta meg remélem érti hogy általánosságban beszélek. Én is tudom hogy vannak görög szupermodellek, meg görög banyák is, de ha éltél (és nem jártál turistaként két hétre) már Magyarországon kívül akkor rájöhetsz hogy a nemzetek között igenis vannak általános szépségben különbségek)


Referenciáim: 5 hónap Görögországban összesen, egyszer 2, egyszer 3 hónap. Összesen négy görög lány felhúzva a farkamra és mellette nagyon sok ismerkedés velük.

24/F

2017. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az 1.-nek abban igaza volt, hogy Görögországban pl elég népszerű a nudizmus és a neten tudsz rengeteg nudista képet találni görög nőkről. Gyorsan néztem néhányat


Átlagos lányok, akiket meg lehet szerezni görögben:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ilyesmi felhozatalra számíts, ha nem vagy milliárdos/Brad Pitt/stb. Csak a lábak azok közelebbről nézve szőrösebbek legtöbbször

2017. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megy a like mindenkinek :)
2017. jan. 16. 22:12
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as, fazonra vannak nyírva. Egy-két tetszett.
2017. jan. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!