Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Véleményeket szeretnék kérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeket szeretnék kérni, hogy milyenek a görög lányok?

Figyelt kérdés
Jövö héten utazok Ciprusra, és fél évet kint fogok eltölteni. Tudom, sok a turista, de én legfőképpen a görög lányokra lennék kiváncsi. Mennyire szépek? Rendesek? Milyenek az ágyban?
2016. máj. 18. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2016. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hu köszi. Hát ilyet már simán bevállalnék:) Remélem lesz sok ilyen kint. Meg akarok kóstolni 1-2 őt :)
2016. máj. 18. 21:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Elég barátságosak. Nekem van egy Görög csaj ismerősöm, egy sorozat facebookos csoportjában ismertem meg, elkezdtünk dumálni(angolul, jól is jött érettségi előtt ,rengeteget tanultamm) és nagyon megszerettem. köszönő viszonyba sincs a legtöbb magyar csajjal, és NEM FELSZÍNES. Ha nem lenne ekkora távolság köztünk tuti feleségül venném. nyárra tervezünk találkozót,nem tudom mi lesz belőle :D valahol félúton kéne. Már 3éve ismerem és heti szinten dumálunk
2016. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na sok sikert kívánok nektek és köszi a kommentet:) Egyébként énis ugy vagyok vele, hogy szeretnék kicsit más fajta csajok felé nyitni, mert ezek a magyar csajok iszonyat beképzeltek 1. 2, hogy jo is lenne kint összejönni egyikkel, aztán kint maradni a p...ába... Jó, hogy a gazdaság ott sem a legjobb, de a táj szépsége legalább kárpótolja :D
2016. máj. 18. 21:46
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem vannak gögör rokonaim és minden sztereotípia illik rájuk. Kedvesek, barátkozósak, érdeklődőek, intelligensek, de néhány dolog olyan természetes nekik, hogy el nem tudják képzelni, hogy máshogy is lehet, hangosak, szeretnek enni-inni, a család az első nekik, belemásznak a személyes teredbe, stb. De persze biztos nem mindegyik ilyen.
2016. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jöhetnek a személyes terembe, főleg este az apartmanomba :)
2016. máj. 18. 22:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Kipróbálni... :,D

És neked mi a véleményed arról a nőről, aki szintén csak kipróbálja a férfiakat? :)

2016. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagyis megkóstolni, ahogy írtad.
2016. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó ezt képletesen írtam. Hát ha jön egy olyan akivel megvan az összhang akkor nem csak megkóstolni akarom nyilván való, és ugyan ezt várom vissza is:) Talán komoly is lehet..
2016. máj. 18. 23:23
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Az egyik legjobb barátom a Magyar Munkáspárt tagja (a Thürmer Gyula-féle párt). (Nekem semmi közöm hozzájuk és a baloldalhoz, még gimiből ismerjük egymást és ez a kis apróság nem állt közénk.)


Ő eddigi életében olyan 4 hónapot töltött már Görögországban. Tudni kell hogy Görögországban a baloldal és azon belül is a kommunisták viszonylag erősek és egész nagy társadalmi bázisuk van. 1944-1947 között a második világháború után polgárháború is volt Görögországban amit csak azért nem a kommunisták nyertek meg, mert a másik oldalt külföldről is támogatták az angolok (hadsereggel), a komcsikat viszont senki így közvetlenül. Magyarországon a kommunista párt ifjúsági szervezetében kb ötszáz tag van országosan a barátom elmondása szerint. Görögországban egy 150 ezres nagyvárosban a helyi kommunista ifjúsági szervezetnek 2000 tagja van. A lényeg, hogy a görög komcsik sokszor hívnak meg más országokból komcsikat és sokszor szerveznek oda nemzetközi komcsi találkozókat is, mert ugye erősek abban az országban. Ezért van hogy a barátom is elég sokat volt már ott.


A lényeg hogy elég nagy csajozós (100 feletti nőt döntött meg az életében 18 éves kora óta) és mesélt a görög nőkről, akiknek a felszedésével egész sokat foglalkozott.

1. Nem annyira szépek. Vannak köztük szépek, átlagosak, csúnyák mint mindenhol, de a görög átlag a magyarországi átlag alatt van.

2. Nem tudnak angolul, csak viszonylag kevesen még a fiatalok között is.

3. Ez nem Svédország, tehát a görög nők alapvetően sötét vonásúak (sötét haj, sötét szemek, a bőrük viszont egész világos ahhoz képest amit elsőre gondolnál), bár elég sok a festett szőke is.

4. Szőrösebbek sokkal. Azt mondta rengeteg fiatal, magára adó szép lányt lehet látni szőrös lábakkal. Most ne medveszőrre gondoljatok, csak olyanra, amit már mondjuk egy-két hete nem borotváltak.


26/F

2016. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!