Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti mit csinálnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit csinálnátok ha megtudnátok, hogy egy srác aki nektek is tetszik le akar veletek feküdni?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány ismerősöm akivel néha bulizok. Nagyon kívánom nem tudok mit tenni, de kapcsolatot nem szeretnék vele. Tudom, hogy én is tetszek neki, nem akarom, hogy a jó viszony megromoljon. Ti belemennétek csak szexbe ha tetszene nektek egy srác? 23 évesek vagyunk.
2017. jan. 16. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Valszeg szètteszik a lábukat utána jonnek ide sírni hogy vajon terhesek e
2017. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Ha csak szexet akar akkor nem érdekelne... De ha én is csak szexet akarnék tőle akkor okés
2017. jan. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt se itt nem fogod megtudni, se ott a reménykedős életedben ha nem teszel érte. Ránézésre ezt senki nem tudja megmondani.

Tegyél próbát, s bizony... bizony... ezzel azzal jár, hogy oda lehet a jó kapcsolat. Mert van olyan lány aki egy ilyen felvetésért szembeköpne. De olyan is van, aki a fogával húzza le a sliccedet ha bejössz neki.


Vagy tökös leszel és FÉRFIKÉNT próbát teszel vagy vársz arra, hogy egyszer a csaj tesz neked ajánlatot miközben letolja a bugyiját. (Segítek neked mert jóban vagyunk: ez utóbbinak annyi az esélye kb. mint a lottó ötös;) ... tehát van esélye... érted ugye????)

2017. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok vele, hogy csak szex nem érdekelne, ezerszer több fájdalmat okozna a végén mint ha semmi sincs köztünk és marad plátói. Ettől még lehet hogy őt érdekli és örömmel fogadná a közeledésed.
2017. jan. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!