Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A saját külselyükre nézve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját külselyükre nézve igénytelen, hájas pasik, mégis milyen okokból kifolyólag várják el, hogy a bombázó nők összejöjjenek velük?

Figyelt kérdés
Ismerek pár ilyen pacákot. A saját külselyükre egy kicsikét sem adnak, nem sportolnak, nem öltözködnek fel normálisan, ám ennek ellenére állandóan a bombázó alakú, fitt csajokat mustrálják, és szidják őket, hogy velük nem állnak szóba, csak mert a nők olyan felszínesek. Ha valaki egyáltalán nem ad magára, az mégis miért tetszene olyasvalakinek, aki kényesen ügyel a megjelenésére? Nem értem.

2017. jan. 17. 16:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, *külsejükre
2017. jan. 17. 16:11
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt inkább tőlük kérdezd meg
2017. jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Azok a nők akik külső alapján ítélnek miért várnak rendes pasit és miért fáj nekik hogy mindenki Csák uritèsre használja őket mert másra nem jók..? 1-1
2017. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok emberben megvan, hogy neki a legjobb jár de semmit se akar tenni érte. Ugyanez van fordított felállásban is, amikor a lelakott kövér csaj akar magának Channing Tatum szerű pasit. Vagy éppen ha egy ember gazdag akar lenni, de azért meg nem akar dolgozni érte, bomba alakot akar de nem akar tenni érte stb. Sok minden kapcsán jellemző ez az emberekre, hogy "alanyi jogon" akarják mindenből a legjobbat.
2017. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mikeXxX ***** válasza:
91%
Ezt kérdezhetném férfiként is mert én is találkoztam a jelenséggel talán mert ezek az emberek túl becsülik saját magukat !
2017. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
nem elvárás...simán láttam ilyet a környezetembe, hogy egy nagyon szép megjelenésű csaj nem csak összeházasodott egy hájastónival, de már gyerekük is van...
2017. jan. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés.Én például, olyan olyan fiúk felé vonzódom akik nehezen nyílnak meg, különlegesek, és itt Magyarországon ez nem jellemző, de imádom ha festik a körmüket.Ez nem s melegség jele, mielőtt valaki ítélkezne.És mégsem találok, elég régóta.
2017. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2017. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mr rex ***** válasza:
szerintem ahhoz hogy valaki egy másikat megszeressen, ahhoz meg kell ismernie és egy jó szép belső megtartja a csajt és valószinűleg már nem csak a külsőségekre fog figyelni! Én is láttam már kövérebb, pocakosabb srácot/férfit igazán jó nővel! Nem csak a külsőn múlik!
2017. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!