Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok volt már veletek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok volt már veletek olyan hogy egy fiu bejött nagyon külsőre mégis csak barátként tekintettetek rá?

Figyelt kérdés
Ha igen mi volt ennek az oka?

2016. dec. 22. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, volt/van. Pontosan nem tudom megmondani az okát hogy miért nem jönnék össze vele.. mert külsőleg és belsőleg is bejön de valahogy mégsem..:/ mondjuk már a haverjai is mondják hogy "miért nem jössz össze vele?" de még én se tudom hogy mit érzek.. ezért inkább maradunk csak barátok.

17/L

2016. dec. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Mert nem elég a külső.
2016. dec. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen,külsőre álompasi,belsőre buta és unalmas srác,semmilyen szexuális vágyat nem váltott ki belőlem.

20L

2016. dec. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem volt. Nagyon helyes volt, de nem volt egy észlény.

18/L

2016. dec. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen először csak barátkent tekintettem rá, majd később belé szerettem és már 9hónapja együtt vagyunk.
2016. dec. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 pasi is van igy az életemben . Nagyon birom őket , helyesek, kedvesek ,perverzek mégsem jön be ugy eggyik sem . És sajnos én sem tudom megmagyarázni :/
2016. dec. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ha igen mi volt ennek az oka?"


Arany drága bogaram! Ha majd megismered a csajok lelkivilágát, rájössz, milyen butaságot kérdeztél. Te fiú vagy, férfiaggyal, logika mentén gondolkodsz, és magyarázatot keresel mindenre. A lányok sokkal inkább az érzéseikre, megérzéseikre hallgatnak.

2016. dec. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!