Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem áll fel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help23 kérdése:

Miért nem áll fel?

Figyelt kérdés

26èves fèrfi vagyok. Bulizok, cigizek, focizok heti 2x, edzek heti 2x. recska heti 2x, kamagrat hasznaltam REGEBEN!

Kèrdès, nem áll fel ha barátnőmmel vagyok, mièrt?

1, szerelmes lennèk?

2, sok a recska?

3, stressz?

4, nezzek el orvoshoz?



2017. jan. 17. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha recska megy akkor nincs szervi bajod...sztem csak vedd lazàbban,ne lihegd túl ne agyalj csak élvezd...
2017. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én csajom annyira benedvesedik, hogy multkor a lankadt farkamat is betudtam neki nyomni.
2017. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg stressz alapján van. Vagy pszichés háttere van ennek az egésznek. Ha nem tudsz magadtól változtatni, keress fel egy orvost.
2017. jan. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kettes, és mivan ha a lankadt farkadat benyomod az kinek jo? Mert a csaj tuti semmit nem érez, pl.


Kérdezö, pszichésen nem megy, lazulj el, aztán hajrá.

2017. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van amire feláll? Mert ha igen, akkor a barátnővel lesznek a gondok.

Ha semmire nem áll fel akkor irány a doki.

2017. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!