Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » (Spermaimádó) Nők! Melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Spermaimádó) Nők! Melyik férfi kéne szexkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Aki jóképű, de kevés anyag jön ki belőle vagy aki csúnyább, de sok spermája van?
2017. jan. 19. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én nem vagyok nő, de szerintem egy nő nem így működik... Csak azért, mert egy nő kedveli a spermát, nem fogja azt minden rozmárból kiszívogatni :D

Értsd: szerintem egy nőnek nem minden a kinézet, de (általában) kell valami ami megfogja a pasiban, ami miatt vonzónak találja. Ezért van az, hogy csúnya férfiaknak is lehet nőjük, mert van olyan nő aki talál bennük valami sármosat. De nem nagyon hiszem, hogy egy nő (ha egyébként nem talál semmi más vonzót a férfiban), csak azért szexkapcsolatot fog vele létesíteni, mert sok a spermája.


30/F

2017. jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kérdés azért született meg, mert hallottam ondófétises nőkről. :D Vagy nekik sem mindegy a kinézet?
2017. jan. 19. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz ilyen hülye ember?Én pl. lábfétises vagyok,de csak a szép nők szép lábai tetszenek.Ebből lehet következtetni..
2017. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg hülye, bunkó vagy kérdező.
2017. jan. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D
2017. jan. 20. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!