Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak (főként férjek)!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak (főként férjek)! Hogyan legyek "milf"? Mit tegyek hogy a férjemnek újra tetsszek?

Figyelt kérdés
Van egy kis gond mióta megszületett a babánk. A 4 hós kisfiunk születése óta a férjem egyszerűen nem kíván. Egyszer voltunk együtt hogy ő akarta, amint letelt a gyógyulási időszakom. Azóta úgy kell szinte könyörögnöm neki. 1, max 2 kiló plusz lett rajtam a szülés után, amint hazaértünk a kórházból ilyen voltam, és azóta is. Nem lettem anyatigris sem, csak picit plötyibb a hasam, de már alakul az is. Mivel tudnám újra felkelteni az érdeklődését? Vagy ez elmúlik idővel, ha pl. mem szoptatok vagy ilyesmi?

2017. jan. 19. 14:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%

A gond azzal van hogy jelentősen kitágultál, amitől a férjedet sokkal kevesebb inger éri...


Az esetek nagyon nagy részében ennek tudható be hogy szülés után megromlik a szexuális élet.

2017. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálatos, hogy nálatok emiatt vacak a szex kedves első és ilyen ingerült meg rosszindulatú lettél :D
2017. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ez rám nem igaz, mivel vágni kellett (nem is kicsit) , és elég szűkre lettem szabva. :D Az első jobban fájt, mint a szüzességem elvesztése. A másodiknál már azt monta a férjem hogy kezdek hasonlítani a szülés előttihez. ;) Azóta szerintem teljesen ugyanaz lett a méret mint előtte.
2017. jan. 19. 14:48
 4/20 anonim ***** válasza:
34%
A gond csak az hogy a hüvely száját vágják, nem az egesz hüvelyt, ettől függetlenül az egész hüvely kitágul, de mivel a hüvely szája kisebb, ott vágják. A teljes hüvely attól még nagyon kitágul de csak a hüvely száját varrják vissza. Szóval, kivel a férjed farka feje nem csak a hüvelyed szájáig még hanem sokkal bennebb, az itt sokkal tágabb hüvelytől már szinte nem érez semmit. magyarán, hiába varrnak össze a bemenetnél, ha a férjed sokkal bennebb "dolgozik" a farka azon részével ami a legtöbb idegvégződést tartalmazza.
2017. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

#1 Ez egy baromság...

2 gyereket szültem, nincs ilyen problèma.

(Nálunk is 4 hónapos a gyerek, heti 1-2 megvan, kb ennyi megy így a gyerek mellett... Persze jól esne több is.)

2017. jan. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Azzal h szükre szabtak nem vicceltem, befelé is 4 vagy 5 öltésem volt, szerintem továbbszakadhatott a vágás, vagy nemtudom. Kivül meg (a bőröm varrata) 5 öltés volt. De csak nem hazudna ha mem vagyok elég szűk, nem fogja azt mondtani h az vagyok.… ez sztem hülyeség lenne. Ráadásul én is érzem h kb olyan most mint szülés előtt.
2017. jan. 19. 14:59
 7/20 A kérdező kommentje:
#5 Nálunk havonta van ennyi, és nekem akár naponta is jó lenne ennyi, persze a cseppem nemhagyná :D De ha már heti 1 meglenne, nem aggódnék.
2017. jan. 19. 15:01
 8/20 veinig ***** válasza:
93%
Sok férfiban megváltozik a kép a feleségéről szülés után. Inkább az anyát látják, nem a nőt. Ez nem a te hibád, inkább az övé, nem mintha tehetne róla. Egy jó pszichológus kellene neki szerintem.
2017. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Sajnálom, hogy a férjednek csak addig voltál vonzó, amíg meg nem szülted a gyereketeket. Annyira szánalmasak az ilyen férfiak
2017. jan. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
18%
Megcsal
2017. jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!