Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak (főként férjek)!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak (főként férjek)! Hogyan legyek "milf"? Mit tegyek hogy a férjemnek újra tetsszek?

Figyelt kérdés
Van egy kis gond mióta megszületett a babánk. A 4 hós kisfiunk születése óta a férjem egyszerűen nem kíván. Egyszer voltunk együtt hogy ő akarta, amint letelt a gyógyulási időszakom. Azóta úgy kell szinte könyörögnöm neki. 1, max 2 kiló plusz lett rajtam a szülés után, amint hazaértünk a kórházból ilyen voltam, és azóta is. Nem lettem anyatigris sem, csak picit plötyibb a hasam, de már alakul az is. Mivel tudnám újra felkelteni az érdeklődését? Vagy ez elmúlik idővel, ha pl. mem szoptatok vagy ilyesmi?

2017. jan. 19. 14:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
majd én kényeztetlek, tudom h nem a szex a legfontosabb hanem h egyáltalán foglalkozzon veled vki nőként
2017. jan. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%

Ùjítani kell,

-hajviseletet,hajszínt,sminket,parfümöt,ruhát.

Ha van mód elvinni nagyihoz a babát (2-órát semmi baja nem lesz).

Jó bort,vagy amit szert és mosolyt-kedvességet....készíts forró fürdőt,masszázst...stb

Ha erre is érdektelen marad....akkor valami nagyobb probléma van.Sok sikert!

2017. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%

27/F

A gyermeket ferjed mellett eteted, az is mar egy negativ inger, hogy anyat lasson benned, es elvehet minden szexualis toltetet a ferfibol.

Ha egyszer a ferjed, akkor mond mar el neki, hogy kivanod ot, es tobbszor szeretkezzetek, es kerd meg adjon o maga tanacsokat mivel vehetned ot ra erre. O a ferjed, ezeket mind elmondhatod neki, es nem kene megkerdezned mast. Kezdheted a megszolitasat, ha egy kicsit maszirozod a hatat, vallat enyhen erotikusan.. Ne probalj mas lenni (egyenlore, ha nem keri), lehet hogy tenyleg elso sorban egy anyanak lat, te csak annyit kell mondj neki, hogy szeretkezni szeretnel tobbszor vele, van-e ellene kifogasa? Igy, normalisan, szerintem az ilyen hozzaallas nem kene kivaltson semmilyen psziches felemet, haragot, bajt a ferjedben, es lehet adna is ra egy valaszt.

2017. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%
Az anyát látja benned, nem a nőt, akit megakar dugni. Ha minden jól megy, ha már nem fogsz szoptatni, telik egy kis idő, rendbe jön majd.
2017. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%
Általában fordítva szokott lenni, hogy a férj akarja és a feleség nem.
2017. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Bent volt szülésnél?
2017. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

MILF, mint érett nő, először is tudd hogy mit takar. Általában gyereket szült, 30 feletti nők, akikre úgy tekintenek mások (férfiak)hogy tudják hogy korban ott vannak, de alakjuk (lábuk,fenekük,hasuk, mellük) felér egy, akár fiatalabb nő alakjához.


Azt tudom saját tapasztalatom alapján javasolni, hogy először is gyermekednek mindent adj meg, Ő legyen az első akiért élsz.


Másodszor, hogy szexuális életed felpezsdüljön legyél otthon a férjed előtt nem hétköznapi. Ez alatt azt értem hogy ami szerinted izgató, vagy vágyfokozó lehet férjed számára. Öltözz otthon lengén, legyen csak egy tanga rajtad, vagy francia, topp, átlatszó trikó, netán egy apró tetoválás, testékszer. Nem azt mondom változz meg teljesen, meg ezek csak ötletek, amik az én hozzám tartozóknál működott. Te férjed, Te ismered mire vágyna, és hidd el, ha első gyereketek akkor ő még mindig nem dolgozta fel magában hogy valójában van egy gyereke és ez kihat a szexualitásra is.

2017. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 János Gilján ***** válasza:

Én csak pár egyszerű kérdést tennék fel:

Próbáltál beszélni vele erről? Ha igen, mit reagált? Ha nem próbáltál, miért nem?

2017. jan. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

esetleg kérdezd meg hogy miért nem kellesz neki?


apás szülésnél az előfordulhat,hogy úgy látott ahogy nem szeretett volna.és ez sok(k) volt neki.

2017. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ez az apás szüléses dolog marhaság. Én bent voltam mindkét gyereknél és egyáltalán nem ment el a kedvem.

A nő hozzáállásán viszont sok múlik. Ha öregasszonyosan viselkedik, otthon elhanyagoltan öltözködik, az visszataszító lehet. A legjobb ha a gyerek mellett is sokszor vagy otthon ruha nélkül, vagy szexi cuccokban.

Ne takargasd, ne szégyelld a tested!

2017. jan. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!