Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hazudtam a ferjemnek, es most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a ferjemnek, es most orvoshoz akar menni, nem tudom most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Senkinek nem merem elmondani, mit tettem. Kozben meg folyamatosan lelkismerefurdalasom van. 31 eves vagyok a ferjem 35, nagyon szeretne gyerekeket. Iden lettunk 11 eves hazasok nagyon szeretjuk egymast, kivetelesen jo kapcsolat va koztunk, soha nem titkoloztunk egymas elott. Ezert is nagyon rossz hogy hazudtam neki es hazudok meg ma is. Nagyon regota szeretne gyereket en meg csak huztam az idot mert imadom a munkam nem tudom elkepzelnii hogy ott hagyjam a munkam es otthon babazak. Szoval keteve azt mondtam nem szedem tovabb a gyogyszert es johet a baba. De azota is szedem, eloszor csak azt gondoltam 2-3 honapig szedem meg aztan nem is tudom hogyan de eltelt ket ev. Most orvos akar menni a parom hogy megtudja mi a baj.
2012. júl. 16. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Beszéld meg vele, hogy ő maradjon otthon a a babával. Ez is megoldható. A tanárunk is ezért ment apai szabadságra. Főleg ha te is keresel jobban, akkor nincs miről beszélni.
2012. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Hát akkor tényleg kivételesen jó kapcsolat lehet, ha ekkorát hazudsz...

Nem is tudom mit tennék.

De a legjobb az őszinteség.

Jobb később, mint soha.

Szegény férjed :(

2012. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
68%
Gyereknek pedig már itt lenne az ideje. Hagyd abba a foggátlót vagy ha semmiképp nem szeretnél akkor kénytelen leszel elmondani neki.
2012. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
nem kötelezhet gyerekre. nem muszáj szülnöd. ha neked a munka a fontosabb akkor az.
2012. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Ne szülj gyereket,mert tisztán látszik hogy nem akarod.Nyugodtan menjen el,kiderül hogy semmi baja.Te is elmész,minden rendben.Úgyhogy lelki eredetű lesz a dolog,erre rá lehet fogni:)
2012. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De ha te nem akarsz, ő meg igen, akkor valszeg előbb utóbb válás...
2012. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudjak pl. a verkepbol kimutatni hogy szedem a gyogyszert? Majd jovore lesz babank, mar nem vagyok fiatal. Es tudom hogy hazudok neki es ez rossz nekem is es bant is a dolog. Meg kozben latom hogy egy baba mennyi jol mukodo hazasagot "ront el". Felek is feladni mindent... butasag tudom.
2012. júl. 16. 22:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért elég komoly dolog. Sajnos esély nincs rá, hogy jól jöjj ki belőle. :S


Minden jogod megvan, hogy így gondolkodj. Egy gyereknek akkor kellene jönnie, ha mindkét fél készen áll rá,

viszont az nem tisztességes a férjeddel szemben, hogy sötétségben tartod.


Mindenképpen le kell ülnötök beszélgetni.


Hogy ne legyen annyira gáz a helyzet, a helyedben nem azzal kezdeném, hogy

"figyelj, szivi! Két éve átváglak a palánkon, ne haragudj!".


Hanem inkább azt mondanám, hogy:

"Erről még nem beszéltem neked, de valójában én örülök, hogy még nem sikerült összehoznunk, mert úgy érzem, hogy nem állok készen rá.".


Mondj el őszintén mindent. Miért érzed bizonytalannak magad és a többi...


Azt azért tudnod kell, hogy benne van a pakliban, hogy feláll és összecuccol.

A gyerekvállalás kérdése elég sarkalatos pont egy kapcsolatban.


Egyébként amit valamelyik korábbi kommentelő írt, hogy akár a párod is elmehet GYED-re... -> ez egy nagyon jó "teszt eszköz". Vesd fel a párodnak, és a válaszából kiderül, hogy mennyire is akarja a gyereket.

Vannak pasik, akiknek csak "státuszszimbólum" a gyerek is. Kell kell, mert a többieknek is van, ők azok a "akkor vagyok sikeres, ha nekem is van"-típusú apukák.

Na velük lehet egyezkedni, tologatni a gyerekvállalást.

2012. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nemtudom miért az a társadalom elvárása, hogy mindenkinek kell gyerek...

Van akik tökéletesen ellesznek egész életükben nélküle mint te, én támogatlak.

Amúgy ha megmondod neki akkor otthagy, ha a doki deríti ki akkoris :-(

Ha miatta szülsz úgyis csak utálni fogod a gyereket, mert elcste az életed, keress oylat aki szintén nem akar.

2012. júl. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha te nem akarsz szülni akkor nem szülsz, ebben egyet értek az egyik előttem szólóhoz. Jogodban áll, hogy ne szülj. A férjednek viszont szintén jogában áll, hogy gyereket akarjon. Te éveken át félrevezeted a férjedet és ehhez nincs jogod. Mit szólnál ahhoz ha a férjed nemzőképtelen lenne, tudna is róla de nem szólna neked házasság előtt és utána sem? Nem éreznéd úgy ha megtudnád, hogy becsaptak? Te ugyanúgy becsapod azzal a különbséggel, hogy te képes vagy szülni.

Ha egy cseppet is szereted és tiszteled a férjedet akkor üljetek le és beszéljétek meg. Ha nem tudtok szót érteni 11 éves házasság után a gyerek kérdésben akkor váljatok el. Ő 35 éves, még újranősülhet és lehet gyereke más nőtől. Te meg hozzámehetsz egy másik karrieristához akinek nem kell szülni.

2017. jan. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!