Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan érjem el, hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy ne kívánjam a szexet, ha a maszti csak átmeneti megoldás, nincs barátom, alkalmi kapcsolatot pedig nem szeretnék? 18/ (szűz) lány

Figyelt kérdés

2017. jan. 19. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Masztizz tobbet.
2017. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:
100%

ne fojtsd el

masztizz bátran,ahányszor csak megkívánod

2017. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Ja ezek vicces válaszok voltak... rájön a buszon és kezdje el cibálni a salit xDDD komolyak vagytok xDDD


20 éves srác vagyok és nekem is voltak ilyen időszakaim olyan 16-18 éves koromig... napi 2-3X bitos kirecsiztem, de mára ez enyhült és van, hogy csak heti 1-2 alkalommal jön rám az érzés, hogy na kéne valamit csinálni de a legjobb megoldás a párkapcsolat. Inkább arra koncentrálj mert előbb-utóbb már nem a szex lesz az ami felizgat, hanem a saját kezed vagy a vibrátorod.... az már nem egészséges olvass csak utána...


Biztos vannak olyanok akikkel lehetőséged lenne összejönni csak nem veszed észre, esetleg túl válogatós vagy (bár én is de ez másodlagos xD).

20F

2017. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Inkább engem nem válogatnak be a fiúk.:D
2017. jan. 19. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

4-es vagyok... Én mindig azt szoktam mondani, hogy először felelj meg önmagadnak aztán felelj meg másoknak.


Ha "nem válogatnak be" a srácok annak több oka is lehet.

Ha tudod az okait és tudsz rajta változtatni akkor hajrá és már egy lépéssel közelebb vagy. Ne legyél lusta ha önmagadról van szó, ha a saját érdekedben kell cselekedni, akkor nyomassad. A beleszőtt gondolatokat rád bízom...

20F

2017. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne a mennyiségre, hanem a minőségre törekedj!
2017. jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Velem is ez van. :D Igazábol semmit.

17L

2017. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!