Állás átmenetileg?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy kis időm van, de állást kell váltanom. A vágyott helyet keresni most nincs sok időm, kiesni nem akarok, ezért úgy vagyok vele, majdnem mindegy, de valami legyen. A tervem az, hogy legalább lesz bevételem, aztán innen lehet keresni a vágyott állást. Lehet egy, lehet több hónap mire összejön. Hr esismerős mondta, normális dolog ez, a munkatapasztalat is sokat ér, nemcsak a szakmai. Mennyire fel valahol ideiglenesen dolgozni csak azért, hogy idővel jobb állása legyen valakinek?

#állás #megoldás #Átmeneti
2016. okt. 3. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanezt csinálom én is, telibeszarom mi fer, ha találok jobbat már másnap kilépek, hogy hogy oldják meg a cégen belül a gondokat leszarom. Nehogy mára céget vegyem figyelembe. Csak a saját célom a lényeges...
2016. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1: A munkaadók is telibeszarják, ha látják, hogy túlképzett vagy és esélyes, hogy hamar lelépsz, inkább nem vesznek fel.
2016. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én szeretnék azért 1 helyen megmaradni hosszú távon. De eddig nem jött össze, most pedig olyan, hogyha nem lépek le, akkor oda leszek kötve egy jó ideig és ha akarnék sem mehetnék el.
2016. okt. 3. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!