Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti szoktatok online...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szoktatok online szexkapcsolatot keresni? Vagy van olyan, hogy online kamerán keresztül maszturbáltok valakinek, aki természetesen viszonozza? /F

Figyelt kérdés

2017. jan. 19. 21:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én eddig soha és késöbbiekben sem éltem/élek vissza az ilyenekkel...sok olyan lány van akivel összevesztem régen és volt olyan fotom roluk...de tudták, hogy nem olyan vagyok...sőt ezt meg is beszéltük, hogy CSAK MI senki más nem láthatja.
2017. jan. 20. 12:57
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem, a valóságban ismerkedem, és ott sem csak szex céljából.
2017. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én a chaturbate.com szoktam nézegetni! És azon csodálkozok hogy ott mennyi ilyen hölgy/lány van aki ezt csinálja! (Hozzá teszem vannak ott olyanok akik nagyon nagyon is jól néznek ki!) De itthon nem lehet találni ilyet! 24/F
2017. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 SilverArni válasza:
Ez nagy baromság semmi értelme valoságban kell ismerkedni meg szexelni nem kamerán keresztül masztizni vadidegenekel
2017. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Chatroulettehez hasonló oldalon masztiztam már másokkal:)
2017. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
9#.., miért tenné?
2017. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azok is ezt szokták hazudni, hogy nem élnek vele vissza, akik aztán töltik fel a napiszarra, mint exbarátnő.
2017. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
15. csaj vagy?
2017. aug. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!