Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nektek melyik tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek melyik tetszik jobban? Tegnap láttam egy kérdést, amiben az egy szál belűeket dicsőítették. Szerintetek is így van? Mutatok képeket is és döntsétek el, hogy melyik tetszik?


2017. jan. 21. 02:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

A linkmester! :D


Kicsit irányított a kérdés nem szivem? Ráb@ztál mert nekem az első jön be, szeretem ha vékony törékeny egy lány. A második képcsomagba is nagyon szexis alakja van a legtöbb lánynak (kim kardashiant kivenném innen a pcsába) és szívesen szexelnék is velük, izgató formásak. De nekem mindig inkább a vékony kisebb cicis lányok tetszettek jobban persze ez csak az én véleményem :)

2017. jan. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Az első kèpcsomag , qva ilyeszto számomra xd

A 2. Meg ahj de izgató, de ha van még attól is picit több a lányon, nem ban :)

2017. jan. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Az első csomagban a többség túl vékony, a másodikban meg túl husik.

Ez a csaj az első csomagból áll a legközelebb az ideálomhoz: [link]

2017. jan. 21. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Hát mindet nem néztem végig,de javában az összes csokorban csak vékonyakat találtam. static.femina.hu/vilagsztar/ismert_ducimodellek/ducimodell_ashley_graham.jpg alkatra még talán ő a legokésabb
2017. jan. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A 2 véglet..... Én a 2 köztit szeretem.
2017. jan. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Ennyit tökölni ennyi linkkel, miért akarsz ennyire megfelelni másoknak?

Egyébként amit 3as linkelt az elsőből nekem is az az ideálom.

2017. jan. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
barmelyik jo...az egyeniseg a stilus a neveltetès ami nalam szamit...33f
2017. jan. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%

"amiben az egy szál belűeket dicsőítették"

Komolyan mondom vicc, hogy így indítasz. Attól, hogy te nem vagy csont sovány még nem kéne szidni azokat a lányokat, akik nagyon vékonyak, mivel a legtöbb esetben nem is tehetnek róla. Egyik ilyen, másik olyan, és nem kell őket bsztatni, mert nyilván te a második kategóriába tartozol, neked hogy esne, ha ledagattoznának?

Ettől függetlenül mind a két kategóriába találtam olyan lányt, aki nagyon tetszik, egyik se lenne kizáró ok, ha megfogna maga a lány. Nem tudom miért nem lehet megérteni, hogy nem, valakinek nem te vagy esete, valakinek te vagy a legdögösebb, valaki meg mindegyik kategóriába meglátja a vonzó nőt. Nőj fel, ne akarj mindenkinek megfelelni, mert úgyse tudsz. 23/F

2017. jan. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Most inkább a "cool" sizeokat dicsőíti minden oldal, de attól még nem jönnek be több embernek.

Egy lány úgy szép ha törékeny, egy férfi meg úgy ha nem... Nem fordítva

2017. jan. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

Olyat választanék, aki vékony, mert ő továbbra is az marad.

Aki már 20 évesen is elhízott, arra nem sok jó vár a későbbiekben, ha csak nem változtatja meg az életét gyökeresen.

2017. jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!