Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nektek melyik tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek melyik tetszik jobban? Tegnap láttam egy kérdést, amiben az egy szál belűeket dicsőítették. Szerintetek is így van? Mutatok képeket is és döntsétek el, hogy melyik tetszik?


2017. jan. 21. 02:06
1 2
 11/15 TrashCan válasza:
Egyértelműen a soványabb. A kövérebbet csak a feminizmus próbálja szépnek beállítani.
2017. jan. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%

Hát én, ha valakire rá akarok hajtani, akkor tök mindegy, hogy picit husisabb, soványabb, vagy tökéletes alakú, én inkább a személyiségét nézem az embereknek.


Ezért is szexelek olyan keveset, nem találom meg azokat, akikkel képes vagyok egy jót dumálni, filozofálni, művészkedni, és amúgy csak szexelni, mint barátok.

2017. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%
A vékonyak jönnek be. Az ősember óta nem divat a kövérség.
2017. jan. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
kicsikém, az első kérdésnél már láttad, hogy a vékony lányok kelendőek. törődj bele, ahogy én is és szerintem még egy páran :D
2017. jan. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Namost ahelyett, hogy 100 képet belinkelgetsz ide, futhattál volna egy kört a ház körül, te dagadék, és máris beljebb lennél.
2017. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!