Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti belemennétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti belemennétek egy szexkapcsolatba, ha egyik fél se akar komolyabbat?

Figyelt kérdés

Ugy értem tul elfoglalt vagy egyáltalán nem szeretne egyik fél sem komoly kapcsolatot, de igénye a szexre mindkettőnek van.

Ha szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor belemennétek?

23/F



2016. jún. 12. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem,ezért is vagyok hónapok óta szex nélkül.:)

Nekem nem jön be.

Csak akkor megy a szex ha szerelmes vagyok.20/L

2016. jún. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van olyan, akinek nem kell feltétlen szerelem ehhez, csak ennyi és nem több?
2016. jún. 12. 09:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudod az allatok is csak erzelem nelkul dugnak mert eppen kell

van valami kulombseg ??

2016. jún. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha tetszik az illető igen,de ha nem fog meg benne semmi akkor nem. Egyèbkènt 23èvesen mi a franctól nincs időd kapcsolatra?? Ennyire leköt a suli vagy mi??!
2016. jún. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hat en belementem,mert ugy gondoltam en sem akarok tobbet.

Nos tevedtem.Beleszerettem.Es eletem egyik legrosszabb dontese volt belekezdeni ebbe.

2016. jún. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#3-as az állatok nem csak úgy szexelnek, mert kell, hanem fajfenntartás miatt teszik. kifejezetten kevés olyan állatfaj van az emberen kívül, ami kedvtelésből, csak az élvezetért szexel utódnemzés nélkül.
2016. jún. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A barátságbol alkalmi kapcsolat ebből szerelem és szex
2016. jún. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy szimpatikus az illető, tetszik fizikailag és a fejében is rendben vannak a dolgok, megbízom benne és a diszkréciójában, akkor igen. Én azt gondolom, hogy akárhogy nézzük is, biológiai szükségleteink vannak. Ez nem azt jelenti, hogy orrba-szájba kell dugnunk bárkivel, aki szembejön, de én, ha teljesülnek a fenti kritériumok, hajlandó lennék havi néhány alkalmat jelentő szexkapcsolatra. Ez persze nem pótolja számomra (és szerintem ezzel jó sokan vannak így) a szeretkezés élményét, de egy szexkapcsolatnak nem is erre kell valónak lennie, szerintem. És ha nem adottak a körülmények ahhoz, hogy párkapcsolatot alakítsak ki, egy szexkapcsolat rövidtávon szerintem jobb, mint a semmi. Már amennyiben az illető tényleg kizárólag szexet keres és nem törődést, odafigyelést, mozipartnert, vállat, amin bőghet, stb.

Az más kérdés, hogy -- ugyan csak 3-4 ilyen jellegű kapcsolatot láttam -- nagyon gyakori, hogy az egyik fél elkezd többet akarni, és az egész kapcsolat átalakul egy kínlódássá, amiben elvész a dolog kölcsönössége és mindenképp lelkileg megterhelővé válik mindkét fél számára. Láttam már így párkapcsolatot kialakulni, de nagyon szomorú befejezést is.

20L

2016. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!