Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban merevedési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban merevedési gondok?

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány, ő a fiú. Már lassan egy éve, hogy ismerjük egymást és kisebb nagyobb kihagyásokkal szexelünk. Ha kihagyunk egy kis időt van hogy csődöt mond az ágyban, de ő szokott lenni általában a kezdeményező fél. Ő akarja ő keres meg. De ha ennyire kíván akkor miért történik ez? Általában kedves és megértő vagyok vele, nem szoktam emiatt piszkálni és kigúnyolni és általában megoldom a problémát. Talán az érzelmei vagy a teljesítési vágytól vannak zavarai?
2017. jan. 22. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem vagy elég izgató neki! Nem téged, hanem a szexet kívánja! Élvezet lehet egy ilyen fiúval "szex" kapcsolat
2017. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Én is voltam már ugy, hogy elmentem prostihoz, ott meg nem akart felállni pedig nagyon kivántam. Ö is megoldotta a problémát.
2017. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Vagy nem tart elég szexinek téged, vagy túl jó nőnek tart magához és ezért görcsöl, vagy szervi baja van, vagy rettenetesen izgul, stb. Minden lehet, meg mindennek az ellenkezője, így vakon nem lehet okosat írni.

A potencia és a szexuális késztetés két teljesen külön dolog, attól még, hogy gyakran járnak együtt.

2017. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

Én hasonló helyzetben vagyok fiúként. Nekem a teljesítési vágytól vannak gondjaim, meg a tapasztalat hiánya is közrejátszik, mivel elég későn kezdtem a nemi életet. Ebből kifolyólag vannak még gátlásaim amiket még le kell győznöm, és az sem segít hogy sokáig csak magamnak csináltam. Ezért igyekszünk minél többet együtt lenni a partnernőmmel, hogy ezek a gondok megoldódjanak.

Arra szerintem ne is gondolj, hogy esetleg nem kíván vagy nem tetszel neki...főleg hogy ő keres téged.

2017. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!