Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szajha vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szajha vagyok? Vagy ez csak azért van mert velem ilyen eddig még nem volt?

Figyelt kérdés
A helyzet, hogy tegnap buliban voltam és már nagyon rég kinézetem magmnak egy fiút akivel el kezdtem beszélgetni meg már hetek óta beszélünk és erre tett egy ajánlatot hogy szívesen lefekszik velem de most szakított a csajával és még nem akar kapcsolatot erre rávágtam, hogy oké szexkapcsolat? Ő meg rögtön igent mondott és le is feküdtünk most r**anc vagyok?
2017. jan. 22. 21:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

*Huhú, kövezzük meg a kérdezőt!*

Szerintem kicsit túlreagálják a dolgot. Én nem lennék benne ilyesmiben, de nem ítélek el miatta senkit.

Van úgy, hogy kiábrándultál, nincs időd "igazi" kapcsolatra, vagy nem is vágysz rá. Nem jelenti azt, hogy nem érezheted jól magad.

2017. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Biza nagyon úgy néz ki.
2017. jan. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy ri.ba..nc. Viszont, mostanra mindenki tudja, hogy téged "csak úgy" meg lehet dugni ha egy kicsit dumálgatnak veled pár napig, sőt... még te ajánlod fel.

S ez elő fog kerülni még a 20. évfolyam találkozón is témaként.

2017. jan. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem. Persze ha minden buliban mással feküdnél le, az lennél (bár szerintem ahhoz sincs senkinek semmi köze), de egy szexkapcsolatban semmi elítélendő nincs.
2017. jan. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
14: Persze, hogy nics 15-18 évesen... Bruhahahahahaa.... Tudod ez az intézmányrendszer épp a korosoknak került feltalálásra, a tinik meg simán belemennek sokszor és csodálkoznak, amikor kiégve találja magukat 25 évesen, mert "minden férfi csak le akar fektetni". Hát persze, hogy csak azt akarja tőlük, ha az a lányok semmi másban nem vettek részt addig, s csak ezt lehet tudni róluk.
2017. jan. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Hmn-hmn. Nem olyan "vészes". Elvégre nem minden hétvégén, más-más srácnak teszed fel.

Úgy gondolom, hogy tudod, neked mi kell. Ha csak szex, egy fix partnerrel, nem érteném, miért lenne elítélendő.


(Ti nagy erkölcscsőszök. Úgyis lepontoztok, úgyhogy... :P)

2017. jan. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kell úgy tenni mintha csak a kérdező lenne az egyetlen akinek szexkapcsolata van...

Szerintem nem vagy r..anc, bár tényleg elég gyorsan rákérdeztél, ettől függetlenül nem szokatlan dolog a szexkapcsolat.

2017. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!