Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nagyon izgulós típus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon izgulós típus vagyok, akkor arra számítsak inkább, hogy fel sem áll, vagy arra hogy elélvezek?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, elég lúzer és ha minden igaz, a világ legjobb csajával fogom elveszíteni... Kicsit attól tartok, hogy amint meglátom meztelenül elélvezek. De attól is, hogy esetleg fel sem áll.


Melyik verzió a gyakoribb?



2017. jan. 21. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Na várjál. Te csak a dugás miatt vagy vele, vagy netán komolyabb terveitek is vannak együtt?


Előbbi esetben azt tudom mondani, hogy úgyis parázni fogsz. Utóbbi esetben pedig le kellene vele ülni és el kellene neki mondanod, hogy téged ilyen gondok nyomasztanak. Ugyanis csak akkor fog tudni neked segíteni abban, hogy feloldódj.


18/L

2017. jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én " totós" nyelven azt mondom ez tipikus 1X2...:-)). Majd meglátod.
2017. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűséggel hamar el fogsz sülni az szinte biztos, és izgulni is fogsz eléggé, viszont ezt nem árt ha tudatod a partnereddel is, hogy tudjon segíteni, feszkót oldani, hogy minnél jobb legyen az első alkalmad. Aztán gyakorlás utján jobbá válhatsz.

A konkrét kérdésedre a válasz pedig hogy gyakoribb a korai magömlés, mint hogy ne állna fel. (Persze ezt saját példából mondom)

25/F

2017. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
segíthet pár ital a szex előtt
2017. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Összejött végül?
2017. dec. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!