Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan miért gondolják, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért gondolják, hogy egy könnyűvérű lányhoz nem szabad kötődni?

Figyelt kérdés
Ők is ugyanolyan emberek mint mások, és miért ne vágynának a szeretetre? Talán valamilyen lelki oka van ennek, hogy könnyen adják magukat. Mondom ezt srácként.
2017. jan. 6. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá. Amikor egy pillanatra nem tartod rajta a szemed és szétdugja más, majd akkor is hajtogasd, hogy ők is szeretetre vágynak és fogadd őket vissza
2017. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem pont az, hogy kötődni nem szabad, csak beleszeretni nem jó, mert az csalódás lesz. Igaz én lány vagyok, és nem tartom magam a fennt említett kategória tagjának, azonban a másik nemnél is vannak olyan srácok akik fűvel fával összejönnek ideig-óráig, aztán meg az egész csak a szexről szól. Nekem egy nagyon jó fiú barátom is ilyen, egyszerűen minden csinosabb meg kicsit butább csajt hülyít, lefekszik velük, aztán szevasz ennyi volt. Namost ha nekem könyörögne is, hogy jöjjek össze vele se akarnám. Nem csak azért mert nem akarok a sokadik lenni a listán, hanme mert meg se bíznék benne egy kapcsolatban. Szerintem a könnyűvérű lányokkal sincs semmi baj, én is ismerek párat, csak tartani kell tőlük azért pár lépés távolságot.
2017. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen megértő vagy kedves kérdező, nyugodtan menj oda hozzájuk majd szeretni fognak téged te is őt meg még rajtad kívül rengeteg pasi fogja szeretni :D nem tudnak ellenálni ők nem ismerik a hűség szót őket nem érdekli hogy te meleg vacsival várod őket ők úgy is csak versenyezni fognak a barátnőjükkel hogy kibe volt több.
2017. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olyan rossz érzés ezeket a válaszokat látni. :/ Én tényleg szeretnék egy ilyen lánynak mindent megadni, hogy érezze szeretem.
2017. jan. 6. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:
de ki tiltja? :D hát vedd őt emberszámba mondjuk ő nem fog úgyse mert nem fogja érdekelni de hátha. ez olyan mintha valaki felugrik a levegőbe de aztán leesik. megint megpróbálja hátha nem esik le és hátha a levegőbe marad. :D ez kb hasonló
2017. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!