Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják sokan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan hogy nem lehet élni szex nélkül? Mert valamikor úgy fogalmaznak hogy "szükséglet", de ez szubjektív. Valakinek szükséges a szex, valakinek nem.

Figyelt kérdés
Szerintem a szex nem szükséglet. Mindenki azt cselekszi, amit akar.
2016. okt. 27. 22:05
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Te úgy érzed, hogy most vagy általában nincs szükséged szexre?

2016. okt. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
75%
Hát márpedig a szex az szükséglet.
2016. okt. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
44%
Én személy szerint, majd megdöglök érte. Úgy hiányzik, mint egy etiópnak egy falat kenyér. Valószínűleg szüzességem okán.
2016. okt. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Valahogy nem érdekel, meg nem is érzem úgy hogy ez olyan de nagy dolog lenne (mint sok kortársam(sokszor azon jár az elméjük). (Meg ez nem létszükséglet (ne felejtsük el ha én nem akarok enni, akkor éhen halok, de meg tehetem hogy nem eszek. Ugyan ez igaz a szexre is.) (meg mellesleg az alaptörvényben is teljes szabadság van és nem kötelező szexuális életet élni.))
2016. okt. 27. 22:16
 5/51 A kérdező kommentje:
Mert most ha valaki úgy fogalmaz hogy szükséglet, akkor nyílván úgy érti hogy nem lehet meglenni nélküle, tehát annak a valaminek(dolog, cselekmény, esemény, történés) mindenképpen valahogy ott kell lennie az illető életében.(Pl. ha házasságban van két ember(férfi és nő) és a férfi távol van (több évekig) akkor ez ilyen ember alapvetően feltételezi hogy vagy a nő, vagy a férfi megcsalja a másik félt, mert nem bírhatja ki (ezzel nem értek egyet) szex nélkül évekig (pedig ez relatív).)
2016. okt. 27. 22:20
 6/51 anonim ***** válasza:

Atyaisten...ez a felfogás. Hány éves vagy?

A szükséglet nem csak létszükséglet lehet,nem is tudom,hogy gondolod.

A telefon,internet is szükséglet vagy éppen egy autó de nem halok bele ha nincs egyik sem.

2016. okt. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
19 vagyok. Persze hogy nem létszükséglet, csak amikor mondod nekik ezt (az olyan illetőnek aki szerint az), megdöbben és nem érti.
2016. okt. 27. 22:33
 8/51 anonim ***** válasza:
72%
Egyetértek a kérdezővel,mert tényleg így van.Az emberek nem bírnak magukkal :/
2016. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy te elvagy nélküle,mert talán kicsi a libidód,de pl én szó szerint szenvedek,ha pár hétig nincs,elvonási tüneteim jelentkeznek :D Minden ember más.
2016. okt. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez lehet olyan mint a dohányzás. Nem? (nem káros, csak hasonló függőséget okozhat. Nem?)
2016. okt. 27. 22:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!