Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet ez az óvszertől? Óvszera...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez az óvszertől? Óvszerallergia? O. O Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok?

Szex után nagyon égő ,viszkető,és mintha meg lett volna duzzadva érzést éreztem ott lennt. Mielőtt nem szexeltünk,nem volt semmi bajom. Ezelőtt Durexet használtunk,azután is éreztem ilyen tüneteket,de kevésbé mint most ez után a Billi Boy vagy mi.

Mit tehetnék? Kicsit enyhültek már,de még mindíg nem múlt el,2-3napja.:( Nem akarok egyből orvoshoz futni,van valami jó erre a dologra a patikában? Vagy várjak? El fog egyáltalán múlni magától? :( Köszi,a válaszokat.


2017. jan. 25. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen! Vannak antiallergén óvszerek, próbáljátok azzal.
2017. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen,már váltottunk.

De elfog ez múlni magától? Még mindíg tart egy kicsit.

2017. jan. 25. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Allergiás reakciót egy allergén vált ki, ha megszűnik az allergén irritáció, akkor a tünetek is elmúlnak idővel. Ha nem múlik 2-3 nap alatt el, akkor más a baj és húzás dokihoz!
2017. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha nem múlik, akkor lehet hogy csinálhatott valami fertőzést is? Remélem nem :(

Koszi a válaszokat.

Mindenképp megyek a dokihoz ha bem múlik,eléggé paranoiás is vagyok a betegsegek kapcsán

2017. jan. 25. 11:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Latexallergia lehet. Durex Skyn mindenütt kapható, az latexmentes.
2017. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. jan. 25. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!