Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azok a férfiak, akik teljesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik teljesek elzárkóznak az óvszertől, mit csinálnak, ha egy olyan csajjal jönnek össze, akinek tilos szedni?

Figyelt kérdés

Vagy kapásból az a kérdés, az első randin, hogy "Te, szedhetsz tabit? Nem? Akkor szia." Csak arra vagyok kíváncsi, aki már volt hasonló helyzetben, hogy a pasija volt ilyen vagy a barátnő, hogy oldották meg, ha meg tudták egyáltalán?

Aki nem tud értelmesen válaszolni kérem ne tegye, nem vitát akarok!!



2016. szept. 11. 21:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs, kimaradt, de gondolom egyértelmű, hogy fogamzásgátló szedéséről van szó.
2016. szept. 11. 21:59
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az óvszer a betegségek ellen is véd, és mikor még nem ismeritek egymást jól, akkor célszerű használni.

Szóval csak akkor kezdj vele, ha felhúzza. Ha nem, akkor viszlát.

2016. szept. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Alapvetően én úgy gondolom hogy stabil és hosszú párkapcsolatban nem megoldás - számomra - a megszakítás, a koton meg főleg nem.


Így jön a tabletta. Ezzel még igazából sosem volt gond, de ha esetleg egy nő jönne azzal hogy "bocs, én nem szedem", akkor ott egy mentséget tudok csak elfogadni, amit orvosilag is alátámaszt nekem valami nőgyógyász, urológus vagy akár még a főszakács is lehet, csak hiteles papír legyen róla.


Ezen egyébként még nem gondolkoztam, de számottevő opció van, sokan a spirált is dicsérik pl.

2016. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3.,ès mi lenne,ha a férfi szedne fogamzásgátlót tabit? Te bevállalnád?

Mert az tèny ès való,hogy hosszú távon szètcseszi a nő szervezetèt a tabletta.

Így sok nő, inkább nem vállalja be,nem akár kockáztatni,mert mi van ha emiatt nem lehet kèsőbb gyermeke?

2016. szept. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Pharamtex + megszakítás.
2016. szept. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyereket.
2016. szept. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lumia 532 ***** válasza:
0%
en felcsinalnam hadd szulessen kispuja. belolem sosem eleg
2016. szept. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én már nem szedhetek fogamzásgátlót, a párom meg nem tud elélvezni (egyáltalán) óvszerben. (A kapcsolat elején használtunk, de egyszer sem élvezett el így, pedig többfélét kipróbáltunk.)

Találtunk megoldást: pesszárium.

2016. szept. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!