Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A partneremnek ha óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A partneremnek ha óvszert használunk egy idő után elmúlik a merevedése, szerinte azért mert régen használt. Ezek a problémán hogyan lehet segíteni?

Figyelt kérdés

Néha később, néha hamarabb, de azért sosem 5 perc után lankad le neki hanem van hogy fél óra vagy több után.

Ezelőtt évekig komoly kapcsolatban élt, ahol nem használtak óvszert, és azt mondta ezért szokott el tőle. viszont a mi kapcsolatunk még nem egészen tisztázott, ezért én mindenképp ragaszkodom hozzá hogy használjunk.

csak sajnos ez megnehezíti a dolgokat, bár utána segítek rajta, vagy van hogy pihenünk és utána újrakezdjük. De mégis a férfiak hozzá tudnak szokni a használatához? Vagy hogy lehet szerintetek kezelni ezt a dolgot?

Tanácsokat tapasztalatokat szívesen várok. Fiúk nálatok is történt már ilyen?

Még mielőtt valaki írná azzal biztos nincs baj hogy nem kíván eléggé, se gátlásosak se stresszesek nem vagyunk


2017. jan. 25. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorolni kell.

A legtöbb pasinál ez attól a tudattól van, hogy gumiban szexel. Semmi másért. Fél óra után meg egyszerűen elfárad, és azért lankad le. Annyira nem tudja magát elengedni mégsem, ha ennyi idő alatt nem tud elélvezni.

2017. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs köze hozzá a guminak. De amúgy ezért kéne komoly kapcsolatban dugni.
2017. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez csak pszichés, én állandó kapcsolatban is gumit használtam (gyógyszer ellenes vagyok) és soha semmi problémám nem volt vele.
2017. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja nálam is ez van. Nagyon régen használtam gumit és most kell. Már akkor elkezd lankadni, amikor felhúzom, pedig előtt sosem volt ilyen problémám (értsd akkor is állt mint a cövek, amikor az exem vihogott a képembe, mert a tévében elsütöttek valami poént, közben a macska a hátamra ugrott, a szomszédban bömbölt a zene, nyomták a kapucsengőt és egyfolytában pittyegett a telefonom)
2017. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig azért volt rossz újra gumit húzni, mert amíg nem használtam addig annyit nőtt a farkam, hogy már nem volt jó ugyan az a méret. Azóta nagyobbat használok és semmi probléma nincs se vele se nélküle.
2021. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!