Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire kedvelik, vágynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kedvelik, vágynak manapság a 30-as,40-es hölgyek fiatalabb srácokra?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból, sok mindent hallani ezzel kapcsolatban.

2017. jan. 26. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem vágyom fiatalabb srácokra. Olyan nők vágynak fiatalabb férfira (értsd 10-20 év korkülönbség) akik önbizalom hiányosak, vagy megrekedtek azon az érzelmi/értelmi szinten, mint a fiatalabb "párjuk" vagy bikájuk.

Közel a 30-hoz, ha ránézek egy 18-20 évesre gyereknek látom és semmilyen szexuális késztetést nem váltanak ki belőlem.

2017. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Jól van első, jár a keksz.

Itt, aki megrekedt alacsony szinte

az te vagy.

2017. jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
#1 Vagy csak szimplán senki sem egyforma, és mindenkinek más az ízlése, nem? Erre nem gondoltál? Mondjuk nem lep meg..
2017. jan. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
38 vagyok, 7 hónapja van szeretöm 25 éves. Ö kezdeményezett, sosem volt még idösebb növel, és van egy 23 éves barinöje is akarok vel 5 éve jár... Imádom hogy órákog feláll neki, nem fárad és fantasztikusan kielégít. Nekem ennyi idösen nagyon megnött a szexuális igényem és a férjem aki idösebb, nem elégít ki maximálisan. Ennyi.
2017. jan. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2017. jan. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
38 vagyok, 7 hónapja van szeretöm 25 éves. Ö kezdeményezett, sosem volt még idösebb növel, és van egy 23 éves barinöje is akarok vel 5 éve jár... Imádom hogy órákog feláll neki, nem fárad és fantasztikusan kielégít. Nekem ennyi idösen nagyon megnött a szexuális igényem és a férjem aki idösebb, nem elégít ki maximálisan. Ennyi.
2017. jan. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
38 vagyok 7 hónapja van egy 25 éves szeretöm. Imádom hogy órákig feláll neki és nem fárad.. nagyon nagy a szex igényem és az idösrbb férjem sajna nam elégíti ki. Ennyi. A srác kezdeményezett egyébként, sosrm volt még idösebb növel és van egy 23 éves barinöje is akivel 5 éve jár.. De a szex velem sokkal jobb... szex... szex... szex... ennyi
2017. jan. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mas no hogy van vele.En kedvelem a fiatalabbakat.Ket dolog miatt vannak aggodalmaim.egyik,hogy a fiatal ferfi barmikor meggondolhatja magat lecserel fiatalabb nore.Masik,hogy a felnott gyerekem valoszinuleg hulyenek nezne,ha egy vele egyidos pasival allitanek haza :D

Bar ismeri az izlesemet,ugyhogy annyira nem lepodne meg.

2017. jan. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!