Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan jobb ha lovagol a csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jobb ha lovagol a csaj?

Figyelt kérdés

Ha fel le mozog es a pasi ul vele szemben

Vagyha elore,hatra mozgatja a csipőjét?

Nekem az első könyebben megy.

N


2017. jan. 27. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Alaposan tekergeted a csípődet, néha gyengédebbet, kövi pillanatban jó erőset, határozottan tekered, hogy kihegyezd alaposan a répát. Ne csak előre és hátra csiszmatold magad a farkan, hanem le és fel is mozogj, ezt leginkább akkor tudod megcsinálni, ha felguggolsz, kapaszkodsz a vállaiba és mehet a csattogós lovaglás. Persze ekkor a férfi rámarkol alulról a popsidra, segíti tartani és motiválás gyanánt jó csattogósan rá is csap olykor. Legalábbis én így szoktam. A legjobb, amikor játszol guggolva a farkán, épp csak a makk hegyébe ülsz bele és így körkörözöl rajta pár másodpercig, majd kegyelemdöfésül tövig belecsücsülsz és kezded a tekergetést alaposan. Javaslom az Amazon-pózt, ott is a lány az aktív, nekem egyik személyes kedvencem.
2017. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Fel le szoktam mozogni.

De a csipo tekeres nemigazan megy

2017. jan. 27. 22:52
 3/8 A kérdező kommentje:
Fel lefele eleg gyorsan tudok mozogni
2017. jan. 27. 22:53
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Menni fog az, csak gyakorold. Szépen lassan jó nagy körözéseket csinálj vele.
2017. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz be egy hullahopp-karikát, ha a pasi nincs mindig kéznél, segít ráérezni a csípőmozgásra és még az alakodat is javítja...


Nem vicc, komolyan ;)

2017. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a fel-le mozgást jobban szeretem. 29/f
2017. jan. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nőként nagyobb élvezet, ha előre-hátra "csöszmötölök" meg tekergőzöm rajta,bénának érzem magam fel-le mozgáskor, mert hamar elfárad a lábam. De attól a sok ellene kommenttől, amit a gykn olbastam teli lettem gátlásokkal, így minimálisra csökkentettem a lovaglást. Nem akarom, hogy udvariasságból ne élvezze a párom.
2017. jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Milyen ellen kommenteket olvastal?
2017. jan. 28. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!