Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A külső megfog. A jó szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külső megfog. A jó szex hozzá láncol. Miért gondoljuk azt, hogy aki nagyon szép külsőleg az nagyon jó az ágyban is?

Figyelt kérdés
avagy a csunyának titulált emberek nem-e odadóbbak az ágyban? Értem én,hogy egy pasi felizgúl formás popsitól mellektől szép csípő derék.......egy nő meg az izmos test szép arc..de lehet hogy kevésbé odadóak?

#lepedőakrobata #jószerető
2017. jan. 28. 14:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez az idézet nem azt jelenti,hogy aki szép, az jó az ágyban.
2017. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem valami Coelho közhely amúgy?

Szerintem aki használja, azt alapból érdemes elkerülni.

2017. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez így baromság. Alapvetően nem attól alakul ki a vonzalom, hogy "vajon jó lesz e az ágyban". Férfiaknál előny az, ha jól néz ki, jó mindene, és akkor is lefektetné, ha a lány nem produkál semmit az ágyban csak fekszik, mint egy deszka, A nők meg javarészt nem is a külső alapján választanak (persze valamennyire az is számít), hanem hogy mennyire magas a szociális státusza egy férfinak, mennyire laza, magabiztos, népszerű stb.
2017. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Azért mert az ember felszínes aki azt mondja hogy ő egyáltalán nem az hazudik ennyire egyszerű

De Egyébként lehet hogy égy 10/6-os lány jobban megbecsül egy 10/8-as fiút mint egy 10/8-as lány de nem biztos

2017. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A szepseggel nem fuggnek ossze a szexualis "adottsagok", kepessegek, odaadosag.
2017. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Életem legfigyelmesebb-legkényeztetőbb szexét, egy csúnya előnytelen testalkatú fiútól kaptam. Aztán kidobott :D
2017. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 RRR ***** válasza:
86%

Ez nagyon nem fedi a valóságot....

A nő egésze számít,az indít be,az tölt el vággyal...nem csak 1-1 valami.

Mint az se igaz,hogy ha nem kicsi-nagy a melle vagy nem ilyen vagy olyan puncija van ,akkor nem vonzó,szexi,,,,

2017. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
a külső megfog a belső megtart ez az eredeti mait te irtál egy torzított baromság és nem gondolják egyszerűen csak ha valaki nem jön be külsőre és nem tudsz vonzódni hozzá akkor nincs értelme kapcsolatot erőltetni.
2017. jan. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
1es 2es igazából az idézet félét csak úgy extrának tettem oda. Irhattam volna,hogy a külső felizgat.....a jó szex hozzá láncol...de a jó külsőt miért gondolják garanciára jó szexre. Tovább megyek a nagy hímtagot miért gondolják annak? Tény hogy abba több vér kell és lehet nem olyan játékos már....ha meg méhszájon vág valakit akkor vége a romantikának. Egyszerüen a kérdés miért szexi aki szexi (szex gondolom szexelnék veléből jön)
2017. jan. 28. 14:19
 10/19 A kérdező kommentje:
Érdekes amit írtok.....mégis a csúnya emberek kevesebbet szexelnek mint a szépek:) 6os nagyon jó történet:) tanulságos. Netes társkeresőben is az "én nem megyek bele egy éjszakás kalandokba" lányokat a jó pasik két perc alatt kibeszélik a bugyijukból. Vagy csak önbizalomból eredő kisugárzás az egész? Tehát valakit azért látunk alkalmatlannak egy numerára mert önbizalomhiányos?
2017. jan. 28. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!