Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy srác azt mondja "legyün...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác azt mondja "legyünk csak barátok" de folyamatosan a fenekemet nézi meg állítólag sokat beszél rólam a barátainak és minden nap ír akkor most mégis mit akarhat?

Figyelt kérdés
Értem én hogy jó barátok vagyunk de egy ilyen kijelentés után nem tudom miért foglakozik még mindíg ennyit velem edzésen is mindíg odajön hozzám és segít pl ha látja hogy nem akarom megcsinálni az utolsó két húzódzkodást megfogja a derekam és segít minden nap megkérdezi hogy mi van velem tegnap pl azt kérdezte hogy mi van a pasikkal akkor most mit akarhat?
2017. jan. 28. 18:20
 1/6 anonim válasza:
Lehet hogy tetszel neki csak még várni akkar vele (a kapcsival)
2017. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Nem tök mindegy? Nektek úgyis mindig az ilyen nyomik kellenek, akik azt sem tudják hogy mit akarnak:D:D

Az is kérdés, hogy mit keresel lányként egy ilyen edzésen. Debella akarsz lenni?

2017. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a tested tetszik neki de mivel abarátja vagy ezért lenyomja az ösztönöket ennyi nem kell túl gondolni.
2017. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szexet akar, kapcsolat nélkül.

ez tök egyértelmű.

2017. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tttssj ***** válasza:
Talán egy barátot?
2017. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg többet érez irántad, mint barátság csak valamiért nem mer lépni. Lehetséges az hogy pont attól tartott mint én.


Részben hasonló szituáción mentem át úgy 1-1,5 hónapja. Barátságnak indult és probáltuk csak azt erőltetni, mivel előtte mindketten frissen léptünk ki egy másik nem működő kapcsolatból igy jobbnak láttuk a barátságot. Viszont idővel egyre jobban csipkelődtünk egymással, igaz csak szavak formájában. De komolyan hiányzott ha egy nap nem tudtunk beszélni, hallani, látni egymást. Így igaz némileg félve attól hogy elrontom a barátságunkat, azzal hogy többet szeretnék, kezdeményeztem, na igy utolag nem bántam meg :) 25/F

2017. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!