Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért várnak el csomó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért várnak el csomó dolgot a férfiaktól, holott ők nem tudják biztosítani bizonyos dolgok megfelelőjét?

Figyelt kérdés

Pl.: egy férfinak legyen:


nagy vastag farka - elvárás elöl hátul deszka nőktől

legyen jóképű - elvárás átlag vagy az alatti nőktől

legyen jómódú - elvárás minden nőtől

legyen jó teste - elvárás minden nőtől


stb stb


Persze sok férfinél is fennállnak hasonló elvárások, de általában, amikor esély nyílik szexre, kapcsolatra nem olyan válogatósak, inkább csak fantáziában azok ;)



2017. jan. 29. 13:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Köszönjük a napi általánosítást!


Én nem vagyok minden nő, ahogy a kérdésben is egy csokorba szedsz velük.

A leírt hülyeségeidet én nem várom el.

2017. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Megint az a fránya általánosítás.Egyszerűen csak az a baj,hogy nem a megfelelő nőknél próbálkozol.
2017. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Aki válogathat, az tegye is meg. :)
2017. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
De érdekes, hogy ilyenkor az összes nő tagadja, hogy ez rá nem igaz, de a valóélet mást mutat :). Nőnek még a kérdését se hidd el!
2017. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

4-es, szerintem csöndben maradhatsz!


A páromra szinte egyik sem lehet igaz a felsoroltak közül más nők szemszögéből, mégis vele vagyok, nekem az bőven elég, hogy szeret.

Mekkora érvágás ez neked, mi? :)

2017. jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
A nők nagy része egyáltalán nem ilyen. Az egyedülálló férfiak nagy része maga tehet róla, hogy egyedül van. Meg úgy általában nehéz ma ismerkedni, mert nem nagyon van hol, de azért nem lehetetlen. Nekem is van nőm, pedig én is ilyen lúzer voltam, és sem jóképű, sem jó testű nem vagyok, és még a farkam sem nagy. Anyagilag nem állok rosszul, de a barátnőmet ez teljesen hidegen hagyja, és képes lecseszni, ha veszek neki valami apróságot.
2017. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%

Van valami benne kérdező.. Tudod igényeik csak nekik lehetnek a férfiakkal szemben. Lealacsonyítani csak a férfiakat szabad és KELL is nekik. (lásd gyökér gyógyszerreklám, ahol apát kisgyereknek ábrázolják.. Bezzeg ha ez fordítva lenne tudjuk mi történne).

Ha alacsony vagy pl 170cm kb 99%-uknál esélytelen vagy. A pénz szintén egy determináns faktor, hisz semmelyik sem menne hozzá egy csóró családból származó csóróhoz, akinek össze kell majd kaparni az élethez valót. Ez nem szexi a bmw-s milliomos csemetékkel szemben.

A farokméret.. dettó 12cm/3,5cm-es minipéniszkével szinte kiröhögnek, max akkor maradnak veled, ha van miért pl pénz.

Le kell szögezni viszont, hogy a férfiak között is megvan az ehhez hasonló réteg DE minimális.

2017. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
Egy nőnek csak akkor lehet hinni, ha már a ló legel a sírjáról.
2017. jan. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Ha ez igaz lenne, a férfiak 98 % egyedülálló lenne.
2017. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
(De tudom, hogy amit magad körül látsz, csak összeesküvés.)
2017. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!