Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ma bizonyos oknál fogva...

Ma bizonyos oknál fogva annyira begurultam, hogy széttörtem egy csomó mindent a házban. Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Nem tudom lány létemre kordában tartani a dühömet, embernek nem merek neki esni, mert következményeket von maga után. Nem vagyok tini kislány, hogy ilyen butuska legyek. 26 éves vagyok és egyszerűen forr bennem az indulat ha felidegesítenek. A szobám úgy néz ki, mint ahol háború volt. Az összes képet kettétörtem, a dísztárgyakat egytől egyig. A virágokat eltépdestem. Semmi dekoráció nem maradt a szobámban. A szekrényt is szétvágtam volna, de azt nem bírtam. Gyakran szorítom ökölbe a kezem, olyan erősen, hogy a körmeim belevésődnek a tenyerembe, vérezni is szokott. Vagy a falat ütlegelem, aztán kék-zöld folt vagyok, vagy a hajamat is szoktam tépni. Tele vagyok gyűlölettel.

2015. jan. 2. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg szabad kérdeznem, hogy mitől lettél ilyen ideges?
2015. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az életemtől, hogy nem halad sehová, megint eltelt egy év és kész. Ezenkívül mindenkiben csalódok, olyanokban is, akiktől nem vártam, mert jó voltam hozzájuk.
2015. jan. 2. 19:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Megértem. Én is így vagyok, repülnek az évek és semmi nem lesz jobb. Nem törni, zúzni szoktam, hanem sírni férfi létemre Nem mintha jobb lenne, hogy letargiába kerülök.
2015. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!