Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki tapasztaltabb a szexkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tapasztaltabb a szexkapcsolatba, segitene kiigazodni hogy ez most az vagy kezd-e tobb lenni?

Figyelt kérdés

Volt evekel ezelot mar hasonlo kapcsolatom, de az tenyleg csak errol szolt, jott.. megtortent es ment is haza, de ez mas, pedig megbeszeltuk hogy nem akarunk kapcsolatot.

Nem keresuk egymast, csak akkor ha valamit szeretnenk, ez rendben is van, de amikor atjon, orakig csak ulunk es beszelget, bort hoz, kedveskedik..

Furcsa mert alapvetoen O nem az az erzelmes tipus, nem szereti ha hozzaernek, nem szereti ha simogatjak stb..

Mostanaban ha szexelunk kezd erzelmes lenni es ezt nem ertem. Folyton csokolgat, simogat, fogja a kezem, minden pillanatban azt nezi hogy nekem jo legyen.. ( szerintem szex kapcsolatban azert onzobbek vagyunk) Legutobb itt aludt..(??) O 30 eves, bar a szulei hazaban lakik. Megkert hogy legkozelebb en menjek at hogy megmutasa a lakast, hogy zongorazik ( szemelyesebb dolgokat, ertitek), ami azt jelenti hogy biztos talalkozok majd a szuleivel is..


Szerintetek ez kezd tobb lenni, vagy ez meg belefer? Ilyen alkalmakon kivul amugy nem keres, nem hivogat nem ir, csak akkor beszelunk ha a talalkozot beszeljuk meg.


Koszonom a segitseget:)



2017. jan. 29. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy látom kezdesz sérülni.
2017. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még nem kezd több le ni. Legalábbis nem párkapcsolat, talán barátság extrákkal. De tekintve hogy csak akkor ír ha találkozót akar megbeszélni nem hiszem, hogy többet akarna. Kedves hogy nem csak leteper és kirak, de ez mögé nem kell dolgokat látni. Én se vagyok az a túl érzelgős típus, nem szeretem ha amúgy ölelgetnek meg hasonlók, de szexnél azért igénylem. Nem kell szexkapcsolatban se önzőnek lenni. Nekem is volt már pár ilyen, szerencsére egyik esetben se arra ment csak a pasi hogy neki legyen jó, hanem figyelmes volt hogy előbb nekem legyen jó. Találkoztam a haverjaikkal, barátokkal de sose volt komoly kapcsolat belőlük. Hiába mész hozzá, nem feltétlen találkozol a szülőkkel, többnyire lehet úgy időzíteni hogy nincsenek otthon. Ha meg mégis csak barátként mutatnak be.

Sajnos valószínűbb, hogy kezdesz beleesni és most csak keresed a "jeleket" hogy ő is hasonlóan érez irántad. Inkább csak belelátsz a cselekedetei mögé dolgokat, amik nincsenek is ott. De a legkönnyebb ha rákérdezel nála, hogy hogyan is álltok. Max megbeszélitek, hogy még mindig nincs semmi komoly, jobb tisztázni és ha még mindig ugyanúgy áll a szitu folytatjátok. Ha viszont az egyik fél kezd többet érezni a másik viszont nem, jobb befejezni, mert csak szenvedsz a végén és ennek pont a kötöttség nélküli öröm a lényege.

2017. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi nem szerelmes ,ne reménykejd!! Csak használja a lyukadat! A kedvesség meg csak ,azért van ,hogy ne nézelődj más farok után!!
2017. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat mindenkinek
2017. jan. 29. 19:16
 5/7 anonim ***** válasza:

A jelenlegi szexkapcsolatomban teljesen megszokott a beszélgetés, borozgatás, simogatás, összebújás, ritkán még az ott alvás is. Szóval nem feltétlenül jelenti azt hogy többet akar. Az is lehet hogy egyszerűen vágyik egy kis romantikára, törődésre.

Bár ha ennyire észrevehető a változás, tehát sokkal érzelmesebb lett mint az elején, az lehet azért van mert kezd megkedvelni, felszabadulni melletted.

2017. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

O nagyon zarkozott, 30 eves de sosem volt igazan kapcsolata, de meg szexkapcsolata se sok.. Mondta hogy fel a kotodsegtol, talan ez lett az oka hogy csak szexlett koztunk. Mire eljutottunk ide is, honapokba telett pedig hat nem rajtam mulott..:)


Ezert furcsalom h ennyire kezd kozel engedni, mert tudom hogy o egyaltalan nem ilyen.


Koszonom a valaszodat:)

2017. jan. 29. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet sokkal többet akar tőled ettől.

Kérdés, te akarnál-e többet tőle? Ha igen, örülj a fejleményeknek:)

2017. márc. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!