Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges tartalmas szexkapcs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges tartalmas szexkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Van párom,de a szexuális nyitottság nem tabu köztünk sőt mivel szub hajlamai vannak..annál inkább izgalmasnak tartja ha ilyen módon kiteljesedem.Olyan partnerre vágyom aki intelligens,akivel a beszélgetések is felemelőek egy pohár bor mellett,aki csodál és értékel.Mindemellett az erotikus játékok terén is nyitott,kreatív.

Hol érdemes keresnem,hiszen a szexkapcsolatos oldalak többnyire perverz,kiéletlen emberekkel van tele akik nem értékelik a nőt magát?!



2017. jan. 29. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

igen csak a 40-50 évesek közt mert a többi csak összepancsol

hány éves vagy?

méretek? súly? mellbőség?

2017. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok,tehát azért nem apámkorúakat keresnék.A külsőm leírását lényegtelennek tartom,a kölcsönös szimpátia esetén minden kiderülhet.
2017. jan. 29. 18:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Merre laksz? 24/F
2017. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"mellett,aki csodál és értékel."

Hogy is lehet egy ilyen lányt értékelni? 19 évesen meg kéne elégedni a barátoddal, erre neked szükséged van még egy pélóra, meg mindenféle játékokra,ahelyett,hogy örülnél, hogy szexelsz. Ne játszd a nagylányt..

2017. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Baranya
2017. jan. 29. 19:03
 6/12 A kérdező kommentje:
Neharagudj,de nem véleményt kértem.Gondolom mit sem tudsz a bdsm kapcsolatokról.Amíg a párom és én is erre vágyunk,nehogy már egy idegen mondja meg mi a jó nekünk.
2017. jan. 29. 19:04
 7/12 anonim ***** válasza:
#6: Nekem teljesen mindegy, hogy mi a jó neked, csak ne várd,hogy valaki csodáljon és értékeljen, mert nálam egy értékelendő nő nem itt kezdődik és nagyon sok férfi így van vele. Biztos fogsz partnert találni, de őszinte értékelést ne várj el.
2017. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na, ahogy látod, kedved kérdező, nem itt fogsz ilyet találni. :) Amúgy meglepő, a leírás alapján azt hittem ,valami 40-es nő. A 19 éves csajok még a fesztiválon szokták az olcsó sört inni. :)
2017. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehetseges, de oda olyan ferfit talasz konnyebben, aki mar parkapcsolatban el, baratnoje pedig biszexualis, akik 3-asban kiprobalnak.

Ahogy leirtad vagyaidat, amilyen a gondolkodasod, a baratnom is ilyen, de o novel probalna ki, en meg hagynam neki, persze tobbszori alkalommal mar en is csatlakoznek. Ugy elfogadta.


Szeretek sokat beszelgetni ertelmes dolgokrol, eletrol, politikarol, allatokrol, orvostudomanyrol, biologiarol, altalaban egy uveg tokaji mellett.


Sok sikert a keresesben, de nagyon nehez szingli ferfit kapni, aki muvelt, tudja mikor kell elenegdni magat, es tudja, hogy szigoruan errol szol a kapcsolatotok, mert egy ido utan vagy szerelmes lesz, vagy tobbet akar, vagy csak maganak akar es feltekeny lesz.

2017. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem irni, hogy semmi esetre sem vagyok szub, ha valaki felreertene, inkabb dominans hajlamu vagyok, ezert is elnem ki vagyaim 2 novel egyszerre.
2017. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!