Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero fiúk, ha az egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiúk, ha az egyik haverotokról, kiderülne, hogy meleg és bejöttök neki, akkor aludnátok nála?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik, régebben osztálytársam volt, és jóban voltunk, pár hónapja, hogy vége lett a sulinak bevallottam neki, hogy meleg vagyok és tetszik. Ő heteronak tartja magát és annyit mondott, hogy régebben párszor eljátszott a gondolattal, hogy fiúval is úgy legyen együtt, de már nem annyira érdekli a dolog. (Tudja, hogy én bármikor készen állok megtenni.) Az utóbbi időben inkább barátok vagyunk, mert sokat taliztunk, beszélgettünk. A héten nálam alszik, egy szobában velem...

2017. jan. 30. 20:13
 1/3 anonim válasza:
Hát én kapnék az alkalmon, és élnék a lehetőséggel.
2017. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

aha. ha meg akarnál erőszakolni akkor levágnám a fönököd.

de pl.:a száddal nem csak dumálni tudsz.

2017. jan. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

itt válaszolok mert nekem az jobb.

engedném hogy leszopj.

2017. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!