Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnék jóba lenni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék jóba lenni egy heteróval meleg létemre, az a hetero fiú tetszik és tudja is?

Figyelt kérdés
A Fiú aki tetszik természetesen hetero.Eddig nem volt bajunk jól kijöttünk még ha furán is viselkedtem mellette,nekem mindig tetszett.Egyszer megharaptam a nyakát és ellökött na meg eljutottak hozzá a szexuális novelláim . :/ És távolódik tőlem ahogy az egész suli.Mit tehetnék ? Változtatni lenne értelme. : pl.: Új hajstílus,a cső gatyákat lecserélni,esetleg a hosszított kötött pulcsiktól is ? Vagy attól a szokástól,hogy fellépések előtt befestem feketére a hüvelyk ujjamon a körmömet ? Valaki elmagyarázná,hogy milyen genetikai rendellenesség a ferde hajlam ? :/ Össze vagyok zavarodva mindenki utál (kivéve a lányok )

2016. dec. 27. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem fogjatok fel, hogy aki hetero, az semmilyen módon nem kíván melegekkel közösülni?! Ezért hetero es nem homo vagy bi.
2016. dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

Sehogy. Ő heteró, te meg meleg vagy. Az, hogy meleg vagy, nem azt jelenti, hogy a létező összes férfi szabad préda a számodra és ezért rányomulhatsz, mert tudod, a férfiak jelentős többsége még mindig a nőkhöz vonzódik. Ez pedig az iskolás fiúkra is igaz, mint azt tapasztalod.


Szóval azzal, hogy visszafogod a meleges öltözködést, elhagyod a körömfestést, legfeljebb elaltatod a felkavart utálatot az osztálytársaidban és esetleg békén hagynak, de kedvelni nem fognak, és mivel "ráugrottál" a haverjukra, nem akarnak majd veled barátkozni. Ez van, elszúrtad. Majd a következő iskolában légy diszkrétebb.

2016. dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

Hát ha engem megharaptál volna lehet lenyeletem veled a fogaidat, szóval még olcsón megúsztad egy kis kiközösítéssel.


Ha nem tudsz normális emberként viselkedni, kinézni, akkor ne csodálkozz, ha nem is kezelnek úgy.


Sajnos a melegek zöme ezt nem bírja agyilag feldolgozni, hogy nem a szexualitásuk zavaró, hanem a viselkedésük.

2016. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ostromold!

Aztan majd kotelnek all!

Nalam is ugy volt ,igaz csak egy alkalom volt,de sikerult a masik lanynak lefektetnie...

N

2016. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából a fiú jóindulatú kedves srác,azért hagyta meg a fogaimat,de amúgy mindig olyan kis egyedi vagyok a suliba mint egy kis GAYSTAR . mindig a suli ünnepélyeken csak engem fotóznak ,mindig engem nagykalapra vesznek még azok is akik utálnak például amikor elesek akkor is mondjuk úgy mondják,hogy ,,nézd az a b*zi elesett" . De a lányok imádnak . A bátyáim meg csak sajnálnak mert,ők azt mondják,hogy tudnék hódítani ,csak ha egyszer meleg vagyok . A lányok imádnak,de mit csináljak a lányokkal ? :"D Olyan mint vadászni menni puska nélkül . A suliba eléggé eljátszottam a fiúk türelmét. VOlt amikor a srácok azon versengettek,hogy ki jön be legjobban egy melegnek akkor is hozzám futottak. Csak miután meghallották,hogy harapdálom mások nyakát akkor távolodni,és félni kezdtek tőlem . Mivel sok fellépésem van sok figyelmet is kapok . Szóval nem is értem . :/ . Minden olyan fura a suli egy része kedvel akiket én nem,de a másik része akiket szeretek azok utálnak . :=(
2016. dec. 27. 17:20
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Nem félnek tőled, hanem undorodnak. Ne keverd össze a kettőt mr gaystar.
2016. dec. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De ők azt mondták,hogy idézem (általában szokták mondani) ,,Én kezdek félni tőled" főleg amikor megérintem őket mindenkivel közvetlen érintést létesítek
2016. dec. 27. 17:45
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudják rendesen kifejezni az érzéseiket. Ahogy ők reagálnak az nem félelem.
2016. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem baj én élvezem . Szeretem ha az emberek úgy mond undorodnak tőlem a nemi vonzalmam miatt.
2016. dec. 27. 17:53
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Akkor meg mi bajod? Megkaptad amit szeretsz.
2016. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!