Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni, ha egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha egy férfi a kudarctól való félelmében, rossz tapasztalatok miatt blokkolja a szexuális vágyat?

Figyelt kérdés
A párom nagyon sok csalódáson ment át, gusztustalanul bántak vele nők, elhitették vele, hogy nem jól teljesít, és emiatt nem akar szexuális életet élni. :( Nagyon ritkán hajlandó. Hozzám ér és van merevedése, de elfojtja, mert retteg, hogy nem fog tudni megfelelően teljesíteni. :( Pedig nekem semmi gondom vele. Bíztatom, dícsérem, de tehetnék még valamit?
2017. febr. 1. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd meg Neki, nincs mitől tartania. Ha eleinte mégsem sikerülne úgy az együttlét, akkor sem utasítod el, segítesz Neki, mert Te tisztában vagy vele, hogy min ment keresztül a múltban, és a múltat segítesz Neki elfelejteni.


Pasi vagyok én is, ez igaz, ha lehúznak bennünket, az negatívan hat ránk. De üzenem Neki, engedje el magát, mert (így látatlanban is) csodálatos barátnője van.

2017. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ilyen csajokból kellene több..szóval minnél nagyobb bizalom felépítése, de lassan, teljesítménykényszer kizárása, " felelősségnélküli" szex ( érezzük magunkat jól, nincs közelező elvárás...)
2017. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Én meg komolyan mondom, nem hiszem el ennyire naiv vagy, szerintem csak simán nem kíván, vagy kevesebb az igénye, vagy kezdeti impotencia.
2017. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szexuálpszichológusra van szüksége. Ha vaalaki meg tudja oldani a problémát, akkor az egy szakember.
2017. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3-as: Nem értek a férfiak szexuális igényéhez, szóval, hadd kérdezzek... Szóval, ha merevedése van, úgy gondolom, kíván. Ha kisebb az igénye, akkor hiába merevedése, mégsem akar semmit vagy hogyan van ez?

Mert az biztos, hogy csak hosszabban csókolózunk vagy simogatom a melkasát már áll neki. Én ebből úgy gondolnám, hogy kíván...

4-es: azért tennék egy próbát a szexuálpszichológus előtt. Nem hiszem, hogy az alternatíva az esetében.

2017. febr. 1. 18:05
 6/6 anonim válasza:
Szeretgesd agyon és mondd el neki többször is, hogy mennyire szereted! Tényleg az a lényeg, hogy érezze, hogy fontos, hogy felnézel rá, hogy mindenét szereted és elfogadod annak, ami. Egy idő után fel kell engednie.
2017. febr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!