Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kaphatok-e el vmilyen. Betegsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaphatok-e el vmilyen. Betegséget prostituálttól, ha csak kézzel kiveri nekem?

Figyelt kérdés
2017. febr. 1. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
igen. de ha már prostizol akkor érdemes mást is csinálni
2017. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha kézfertőtlenítővel kezelte magát és nem váladékozik a keze akkor kicsi az esélye,de nekem köpött már rá a farkamra kézi munka alatt,szóval mond neki hogy eszébe ne álljon ilyet tenni!
2017. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ezért minek mész oda?
2017. febr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Es miket lehet elkapni?
2017. febr. 1. 18:51
 5/10 anonim ***** válasza:
sajnos szinte bármint, tripper szifilisz...
2017. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Írd be googleba nemibetegségek, listanézet és pipáld ki amiket mond hogy van neki vagy volt neki. Ezzel azt mondom ,hogy sok mindent
2017. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt miért kötöd a prostikhoz? Egy nem prostitól könnyebben kapsz, mondjuk ha egy buliban felszedsz egy könnyűvérű lányt. A prostik vigyáznak magukra, mert ha betegséget terjesztenének, akkor nem tudnának dolgozni.
2017. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kérd meg h gumikesztyűvel csinálja. mondd h ez a fétised v ilyesmi
2017. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok biztonsagosabb ha ovszerben oráloz le mintsem kiveri?
2017. febr. 1. 21:42
 10/10 anonim ***** válasza:
#7 Csacskaság, hiszen van napi 3-5 vendége, az egy héten akár 30. Mindegyik után nem megy a szűrésre, és ha hetente eljár, akkor az már csoda. Inkább havonta szoktak. Azalatt rossz esetben 2-3 tucat pasast megfertőzött. Értem én, hogy gumiban vállalja a fuvart, kivéve, ha jön valaki és a dupláját igéri...
2017. febr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!