Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek is van úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is van úgy, hogy megláttok egy lányt akinek jó a feneke vagy melle és felizgultok rá?

Figyelt kérdés
Multkor a boltban egy árúfeltöltő csajnak a fenekén vagy 10 cm szélesen a nadrágja el volt szakadva. És ott pakolászott, hajolgatott és még több látszódott a fenekébôl. Nagyon felizgatott, hogy ott a bolt közepén ilyet láttam. Veletek volt hasonló? Ha igen mi?

2017. febr. 3. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy van... általában ki is csapom rá... Feszülős nadrág, feszülős felső, miniszoknya harisnyával, stb...
2017. febr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Igaz, nőként írok, ha nem baj...


Tavaly a szüleimnek karácsonyra meglepetésként, új nappali szekrényt csináltattunk az öcsémmel. Mivel meglepetésnek szántuk, így szabit vettem ki és hétköznap hazasurrantam a szüleinkhez, mivel már különélek tőlük és én vetettem le a méreteket egy asztalossal (természetesen alap elképzelésük volt, a szülőknek, így tudtuk, hogy mit szeretnének).


Nem tagadom, idős bácsikára számítottam. Amikor kimentem kaput nyitni, nem hittem a szememnek. Egy eszméletlenül jóképű, férfias szinte egy élő "viking" állt a kapuban.


Hosszú haj, szakáll, hihetetlenül izmos karok, ujjatlan póló, munkás nadrág és szexi mosoly, gyönyörű zöld szemekkel.

Alig tudtam megszólalni...


Amíg a mérteket levette és hajlongott előttem, csak a hátsófelére és az izmos karjait tudtam csak koncentrálni, csoda, hogy el tudtam mondani, hogy mit is szeretnénk, hihetetlen férfias volt és erős és a hangja... ha nem lett volna karikagyűrű az ujján, esküszöm, ott helyben letámadtam volna.


Többet nem is mertem vele találkozni, mert nő létemre nem bírtam volna magammal és a következő alkalommal letámadtam volna. :(


Szóval, nem csak a pasikkal esik meg, hogy megkívánnak valakit.

2017. febr. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A jelenlegi barátnőmmel igy jöttünk össze. Két külön baráti társasággal (két külön asztal) érkeztünk, órákig sasoltuk egymást, testügyileg is megvoltak az idomok, de az arca és a mosolya fogott meg igazán, haverjaim unszolálására mentem hozzá és szólítottam le, azóta is együtt vagyunk :)
2017. febr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van bizony!
2017. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előfordul. Többek között a feleségem is egy ilyen eset kapcsán lett a feleségem.
2017. febr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!