Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha megláttok élőben egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha megláttok élőben egy mellett vagy megfogdoshatjátok, akkor attól már felizgultok?

Figyelt kérdés
elsősorban a barátnőtökére gondolok..
2013. ápr. 11. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
van, hogy erre sincsen szükség :D
2013. ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2nél a pont. Van mikor egy tekitnet és féleérthetetlen megjegyzés is elég... bár ez a lány hozáállásától is függ, illetve attol hogy mennyire az esetem. :)
2013. ápr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez hülyeség! nem fogok felizgulni és rávetni magam minden egyes alkalommal, mikor átöltözik előttem. persze az is igaz, hogy van hogy a nagyinál családi ebéd közben csak összenézünk, és már keressük is a csendesebb helyet :D
2013. ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindíg, kedvtől és csajtól függő dolog ez. De legtöbbször igen :D
2013. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egy szimpla melltől még nem áll fel, csak ha a barátnőm melle az.
2013. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 15:35

fu nekem erről az az emlék jut eszembe mikor gimiben évnyitó volt és barátnömmel mentünk suliba és megláttunk valamit nem tudom mit, és az igazgató harsogta hogy reméli hogy jólérezzük magunkat ebben az évben is...

összenéztünk és életem egyetlen sulis szexét könyvelhettem el, és ex ofőm elmondása szerint rekordot állítottam fel az iskolában hiszen nem volt még olyan diák aki késve érkezett volna már az elsö hivatalos orára is. :D

2013. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen!
2017. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!