Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Tippek Valentin napra?

Tippek Valentin napra?

Figyelt kérdés
1 év 2 hónapja vagyunk együtt a barátommal,18 éves én 20. Fogalmam sincs mit vegyek neki,kifogytam az ötletekből. Tavaly egy puha párnát varrtam neki vörös anyagból és belehímeztem a nevünk kezdőbetűit meg egy szívet. Évfordulónkra egy levelet kapott + 12 borítékot (az év hónapjai) benne egy - egy hónaphoz illő képpel rólam, egy egy kívánság meg egy kártyán leírva hogy mi történt velünk abban a hónapban. Karácsonyra megkapta a hőn áhított zsebóráját. sajnos a közös vacsi is kilőve suli miatt késő este érek haza neki meg edzés meg hétköznap nem is találkozhatunk,sütni sem tudok így. Mit adhatnék neki? Teljesen kifogytam az ötletekből. Köszönöm a válaszokat előre is.

2017. febr. 1. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Menjetek el egy étterembe, általában szokott lenni valentin-napi menü is.

Nem muszáj aznap tartani, ha nagyon nem értek rá.

De lehet otthoni gyertyafényes vacsi is pizzával. Nálunk van olyan hely, ahol szív alakút is lehet rendelni.

Masszírozd meg, illatgyertyákkal hangulatos zenével.

2017. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fénykép album kettőtökről.
2017. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!