Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Lányok ti minek örülnétek...

Lányok ti minek örülnétek valentin nap egy pasitól?

Figyelt kérdés
Gondolok itt ajándékra, mit szeretnétek kapni, mi az aminek biztosan örülnétek?

2017. febr. 2. 23:34
 1/10 anonim válasza:
100%

Hmm. Egy pasi jo lenne.

De amugy. Ezt félretéve, mimdenkinél változo. Van akinek rozsa kell, vagy ilyesmi drága ajándékok. Ha hozzám beállitana a pasim egy doboz vsokivan esetleg csokis fagyical vagy pizzával filmezni tökéletes lenne

2017. febr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
80%

#1es szerintem hozzád egy helyesírási szótárral kéne beállítani.


Válaszolva a kérdésre, ha (lenne) barátom egy fényképalbummal vagy valami olyan dologgal lepne meg ami valami emléket őriz, annak biztosan örülnék. Viszont, ha nem a barátom, csak egy kialakulóban lévő kapcsolat lenne, akkor egy szál rózsa vagy egy bombon. (mivel akkor az illető nem tudna személyesebb ajándékot adni) Ez persze nem azt jelenti, hogy a páromtól kapott rózsának/csokinak nem örülnék.

2017. febr. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valami olyannak, amit meg lehet enni.
2017. febr. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Sminksminksmink😍😍😍😍😍

De egy fenykepalbumnak is nagyon örülnék😏

2017. febr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én példának okáért rajongok a nyuszikért, gyűjtöm őket mindenféle formában (plüssök, szobrocskák, stb., még nyuszis mamuszom is van), szóval én ilyennek örülnék, de pl csokinak egyáltalán nem. Azt bárkitől kaphatok, de csak aki igazán ismer tudhatja, hogy mennyire imádom a nyuszikat. 19/l
2017. febr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

én egy pasit szeretnék kapni, elsősorban.


de ha lenne pasim én nem kérnék tőle semmit. Számomra ő lenne az igazi ajándék :D


18/L

2017. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
#5 azt hiszem már mi is tudjuk, hogy mennyire szereted a nyuszikat! :D
2017. febr. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 de ti viszont azt nem tudjátok, ki vagyok
2017. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én semmit nem vettem még neki valentinnapra sose. Mégis megvagyunk már évek óta. Nem azt mondom, hogy ne lepd meg a párod, de ne legyen eröltetett, azzal mindent elrontasz. Van olyan aki hiú, és szomorú lesz, hogy nem lepi meg a barátja, pedig emiatt semmivel sem fog kevesebbet érni a kapcsolatuk. Az a fontos ami az év 365 napján történek és nem az, hogy vesz neki x szál rózsát, egy drága nyakláncot és elviszi egy puccos étterembe..Persze szép, szép, de ezt máskor is meg lehet tenni. Viszont hűségesnek, önzetlennek és odaadónak minden nap annak KELL lenni, és ez egy nagy különbség. Kinek mi, de szerintem az utóbbinak sokkal nagyobb az értéke, és ebben szerintem a legtöbb lány is osztozik. Ha valakinél nem így van, ott vagy a csaj a hülye, vagy a pasi egész évben rosszul bánt a barátnőjével, aki ebbe legalább tud kapaszkodni, hogy legalább a k...tt valentin napon figyelmes a barátja. Pénzért sem lehet ám mindent megvenni.



Bocsánat, ha ilyen hosszú lett, és hogy itt adtam ki magamból. Vegyél egy üveg bort/kólát/kakaót/nutellát amit a legjobban szeret és legyetek együtt este nyugiban. Nem kell ennél több.


Aki nem ért egyet, az ne kíméljen.

2017. febr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Együtt töltött időnek. Mi megbeszéltük, hogy elmegyünk mozizni majd kajálunk valami szebb helyen, utána meg valószínűleg szex ameddig belefér.

Teljesen átlagos program, de én többre tartom mint a sok giccset.

2017. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!