Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mennyi idő után feküdtetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után feküdtetek le a párotokkal először?

Figyelt kérdés
Mióta voltatok együtt? Hol történt? Milyen volt? :) minden sztori érdekel :D

2017. febr. 4. 11:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Több, mint féléve voltunk együtt, én 19 éves voltam, ő 21. Nem terveztük meg, hanem spontán jött az egész egymás után. Nála történt, a lakásán és emlékeim szerint nagyon béna voltam :D

De azóta is együtt vagyunk és már jobban megy. 21/l

2017. febr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
3 hónap után, 3 hónapja voltunk együtt albiban. Ahhoz képest hogy neki Én voltam az Első Felejthetetlen volt.. Imádtam ;) Azóta már 2 éve együtt vagyunk és van egy 1 hónapos kislányunk. 23 L
2017. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Pár hét után történt, a lakásán. Lassan 5 éve együtt vagyunk.
2017. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Úgy látom mindenkinek bejött akkor:) mi is 3 hónapja voltunk együtt, ennek már 3 éve, azóta is együtt:)

17L

2017. febr. 4. 12:17
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Mi 5 hónapja voltunk együtt (igazából nem tudom miért vártunk addig, már sokkal előbb is megtörténhetett volna, na mindegy) ő 20 éves volt, én 17, mindkettőnknek a másik volt az első. Nála történt, romantikus volt az egész nap, mikor odaértem hozzá kaptam egy csokor virágot, aztán mentünk sétálni, étterembe, amikor este visszaértünk még megnéztünk egy filmet, aztán az ágyban egy szál rózsa várt.
2017. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Lehet, hogy félreértettem a kérdést. Arra vagy kíváncsi, hogy a szüzességemet mennyi idő után adtam oda vagy arra, hogy a jelenlegi párommal mikor történt meg először? Mert nekem nem ugyanaz a kettő..

2017. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Csak a második randin, mert az elsőn (életünk első találkozásán) csak csókolóztunk, mivel utcán voltunk.
2017. febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Masodik randin. Egy hotelben kotottunk ki. 18 evesek multunk. 4 eve jarunk, 1 eve osszekoltoztunk.
2017. febr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
5hónap után
2017. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tényleg nem volt egyértelmű a kérdés, és igazából bele sem gondoltam én sem. De mindkettőt elmesélhetitek:)
2017. febr. 4. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!