Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mennyi idő után feküdtetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után feküdtetek le a párotokkal először?

Figyelt kérdés
Mióta voltatok együtt? Hol történt? Milyen volt? :) minden sztori érdekel :D

2017. febr. 4. 11:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Fél év után történt, náluk, mindketten szüzek voltunk. Kicsit bénáztunk mindketten, de azért nagyon jó emlék, és azóta is vele vagyok.:)

17 voltam, ő szintén.

2017. febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi másfél év után feküdtünk le a barátommal. Nekem eléggé fájt, de nagyon szerettem őt, ezért nem számított. Szép emlék marad :) Én akkor 16 voltam, a barátom 18. Azóta is együtt vagyunk!
2017. febr. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mi a mostani pasimmal 2 nap utan feküdtünk le (előtte nem ismertük egymást), fel éve egyutt vagyunk .

20/l

2017. febr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egy konferencia ebédszünetében a büfé előtti sorban ismerkedtünk meg. 4 felé ballagtunk akkor már, sok kapcsolattal a hátunk mögött. Aznap este bekopogtam hozzá és együtt aludtunk. (Már ha alvásnak lehet azt nevezni.) Ez egy szerdai nap volt, szombaton összecuccoltunk, és azóta is boldog házasságban élünk.

58F

2017. febr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Fél éve akkor már cseteltünk (külföldön él), és a harmadik személyes találkozón (második héten) lefeküdtünk.

Náluk, a kis vendégházban történt, és nagyon bénáztunk (exem megalázóan bánt velem, én így eléggé féltem a páromtól, hogy fájni fog, bánt, de teljesen figyelmesen viselkedett).

Ez volt kb fél éve, és azóta már együtt élünk (a szex pedig fantasztikus mindkettőnknek).

2017. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!