Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges úgy valaha normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges úgy valaha normális kapcsolatot kialakítanom egy lánnyal, hogy fiú létemre hatalmas igényem van a szeretetre?

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 22:21
 1/5 anonim válasza:

Ciapaty please don't break my heart!


https://www.youtube.com/watch?v=xVdn9GhwJgk


Igen, valahogy így!

2017. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, olyan lánnyal aki ugyanúgy szereti a gyengédséget és igényli is azzal működni fog, csak hagyd meg a személyes terét ne akard kisajátítani és nem lesz gond.
2017. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A legrosszabb ***** válasza:
31%
Nem igazán. A nők úgy képzelik a párkapcsolatot, hogy ők képviselik az érzelmeket, a férfi meg a mankót, az erőt, a sziklát. A nyáltengerre egyik nő sem kíváncsi. Tartsátok magatok ehhez!
2017. jan. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló, akkora hülyeséget írtál most le,hogy az nem igaz...igazából nekem volt több olyan barátnőm is,aki többet igényelt volna,de egy elsőszerelmi megcsalásból adódóan nem vagyok képes teljesen megnyílni így kevesebbet tudok nyújtani...sok nő igenis igényli a nagy szeretetet, tapasztalatból beszélek.. 21/F
2017. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha meg nem kapott szeretetedet akarnád rajtam kiélni, vagy csüngenél, az sok lenne.
2017. jan. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!