Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig lehet bírni szeretőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet bírni szeretőként úgy hogy a férfinek barátnője van?

Figyelt kérdés

Aki volt ilyen helyzetben annak mi a tapasztalata? Meddig lehet úgy bírni?

(Priviket ne!

Nem pontozok le senkit!)


2017. febr. 5. 17:02
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
11-es itt előfordul.
2017. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Egyikünk sem házasságtörő itt. Látom nem tudod értelmezni a kérdést. És ne ide gyertek veszekedni! Senki nem hívott ide igazságosztókat! Éljétek a tökéletes életeteket! ;)
2017. febr. 5. 22:20
 13/32 anonim ***** válasza:
50%
Akkor mitől kezdesz besokallni?
2017. febr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező írtam neked privátban tanácsot! Üdv.
2017. febr. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő. A te esetedben te érzed. Ha feltetted ezt a kérdést, valószínűleg már nem akarsz csak szerető lenni.

Most gondold végig mióta foglalkoztat a kérdés, hogy te csak a 2. számú vagy neki és mellette nem teljesértékű partner.

Majd vedd, hogy mióta vagytok együtt. És máris megvan, hogy te meddig bírtad. Kb. eddig. Persze ha még csak motoszkál benned és nem nyaggatod, hogy vállaljon fel és hagyja el a barátnőjét érted addig még bírod és amolyan átmeneti időszakban vagy. Amint igényed lesz rá, hogy döntsön kettőtök közt, addig bírtad. Pont.

2017. febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
87%

Én is voltam ilyen helyzetben. Most nem kezdek el magyarázkodni,hogy de nem akartuk,meg nem így terveztük stb. Annyi a lényeg,hogy a férfinak több éve tartó élettársi kapcsolata volt. Elmondta,hogy már elég szar,nincs is köztük szex stb. Egymásba szerettünk. Pár hónapig titokban találkozgattunk. Eléggé rossz volt ,hogy szinte senkivel nem tudtam megbeszèlni a dolgokat,nagyon őrlődtem,hogy mi lesz most. Magamban sem voltam biztos. Azt hozzátenném,hogy mikor őt megismertem,szerelmes voltam egy másik férfiba,aki nem viszonozta. De egyik pillanatról a másikra sikerült elfelejtenem azt a másikat. Pár hónap után a férfi mondta,hogy szakítani akar az élettársával. Már nem akarta tovább húzni. Akkor nagyon féltem,hogy mi lesz ha feladja a kapcsolatát én meg mègis meggondolom magam és két szék közè esik. De végül már pár hónap titokban járás után,mikor többször is átrágtuk magunkat a témán,már biztos voltam benne,hogy akarom őt. Még aznap szakítottak. Egy ideig mèg titokban tartottuk a kapcsolatot,mert nem akarta a párom,hogy mások azthigyjék,hogy miattam mentek szét. Mert tènyleg nem miattam romlott meg a kapcsolat. Évek óta úgy éltek egymás mellett,mint két idegen. Persze mindenkinek leesett,mikor nyilvános lett a kapcsolatunk,hogy nem akkor jöttünk össze. De már nem számít,eltelt azóta több mint egy év.

Néha ha most visszagondolok arra az időre,van amikor hiányzik az az érzés,amikor titokban randiztunk,amikor vártam a hívását,mikor bújkáltunk ,hogy meg ne lásson valaki. Volt benne valami izgalmas,olyan bűnös érzés. 😀

2017. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ h szerető szeretsz e lenni, vagy a barátnő helyére pályázol.
2017. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
#16: Gratulálok! Legyetek nagyon boldogok!:)
2017. máj. 11. 19:13
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetoen a ferfi akkor keres szeretot ha CSAK szex hianya van. Ritkan lesz ebbol romantika.

Mert ha ki akarna lepni a kapcsolatbol (mert megtehetne anyagilag, erkolcsileg stb) akkor megtenne. S ha nem tud/mer kilepni akkor azon a szereto se tud segiteni. Raadasul amit akar, szexet, megkapja. Ahogy toled is. Ilyenkor igerget, huzza az idot, hogy minel tovann tudja a lompost belogatni a muffba, szajba.

Tudom mirol beszelek, en kileptem egy 16 eves hosszu kapcsolatbol, de nem a szeret miatt, mivel nem volt. Konnyen pofazok mert megtehettem.

De van ismerosom aki az elmult 10 evben a 8. szeretojet qrja, mert nem tud kilepni, de az asszony se partner a kapcsolat jabitasban. De. Haz, a hitel, a vallalkozas viszi a csaladi gazdasagot, tehat maradni kell.

Nem mindenki epit fel ujra minden nullarol mint en csak azert hogy a masik ne seruljon egy eletre.

De a te esetedben te leszel az akiben ez csinya nyomot fog hagyni, mivel mar tul gondoltad az egeszet. Ha te is csak szeyre tartanad a palit akkor fejed se fajna, de neked tobb kell. Valoszinu neki nem.


Te leszel az aki veget vetsz majd ennek s te dontod el mikor. A pasid nem fog donteni, ez biztos. Amig latja a borotvalt muffod be is teszi. Ha meg nem, akkor ennyi volt, vegt vetettel a dolognak.

2017. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
A volt menyasszonyomnak másfél évig volt szeretője. Addig tartott amíg titkolni tudta, utána szakítottunk. Előtte még terhes is lett a másik pasitól amit mint kiderült megoldott egy abortusszal. A szerető oldaláról nézve a szakításunk után talán két hónapig bírta, utána ő is szakított.
2017. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!