Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha a munka miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a munka miatt alacsonyabb a szexigényem, és félek, hogy ez a kapcsolatom rovására megy?

Figyelt kérdés

Olyan munkám van egy ideje, amiből kifolyólag fáradtabb vagyok, már nincs hangulatom és erőm olyan mértékű szexualitásra mint eddig.

Attól tartok, hogy a barátom előbb-utóbb ezt szóvá fogja tenni, esetleg szakítani fog...


2017. febr. 6. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Táplálkozz egészségesen (Mg,B-vitaminok,E-vitamin, vas, folsav).

Nem kell mindennap mutatványokat előadni, de egy fárasztó nap után egy kellemes szex ellazít, hidd el!

2017. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha meg kell baszódni akkor meg kell baszódni
2017. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 RRR ***** válasza:
100%
Csináljatok néha hosszú hétvégét sok pihivel és tele szexel !!!!
2017. febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez csakis azon múlik, hogy mennyire stabil alapokon nyugszik a kapcsolat.


Én pl. most olyan időszakban vagyok, hogy hetente 1x látom a barátnőmet és akkor sem minden alkalommal van lehetőségünk szeretkezni. De tudom, hogy nagyon fontosak vagyunk egymásnak és szeretnénk hosszútávon együtt lenni, ezért kibírjuk ezt az átmeneti időszakot és megteszünk mindent, hogy az a heti 2-3 óra minőségi legyen.


Arra akarok utalni, hogy nagyon sok múlik az energia csoportosításán. Pl. ha kitűztök heti 1-2 fix időpontot, amikor csak egymásra tudtok koncentrálni, akkor sokszor többet érhet, mintha minden nap együtt lennétek, kevesebb energiával.

2017. febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valami baj van veled :-P Minél fáradtabb vagyok, annál jobban kívánom a szexet: kikapcsol, stresszt old, pihentet ... Próbáld meg a bioritmusod ebbe az irányba terelni ;-)
2017. febr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ne dolgozz!! Nem szabad!
2017. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Válts munkahelyet! Ugyan kinek a kedvéért dolgozol ahelyett, hogy élnéd az életed?
2017. febr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!